Artykuł: Co musisz wiedzieć na temat Bobby’ego Roode’a?

Wszystko wskazuje na to, że wkrótce na oficjalnej stronie wwe.com pojawi się informacja dotycząca podpisania kontraktu z wielką, byłą gwiazdą TNA. Warto dodać, że będzie on kolejnym wrestlerem, który zdecydował się zrobić bardzo odważny krok w swojej karierze. Nie myślałem, że ktoś z TNA może przejść do WWE, ponieważ wiadomo jaka konkurencja panuje między federacjami aż do momentu podpisania kontraktu z największą federacją na świecie przez Samoa Joe, AJ Stylesa czy Austina Ariesa. Na obecną chwilę nie ma oficjalnego potwierdzenia odnośnie Roode’a, który w TNA posiadał najlepszy kontrakt ze wszystkich wrestlerów, ale wciąż mu było mało ??

„Totall” Lee Awesome, to pierwszy ring name jaki w przeszłości przyjął Bobby Roode. Może on wydawać się dla was śmieszny, ale w stu procentach odzwierciedlał rzeczy jakie były zawodnik TNA wyczyniał w ringu. 

Jego trenerem był Val Venis, który w przeszłości był uznawany za jednego z najlepszych wrestlerów w swoim fachu. Bobby swoją przygodę z wrestlingiem rozpoczął w Ontario, a jak wiemy jest to miejsce skąd wywodzą się świetni wrestlerzy tacy jak: Gail Kim, Lance Storm, Trish Stratus, Vampiro, Edge czy Christian.

Pierwsza walka, którą obejrzał odbyła się na pierwszej WrestleManii. Bobby w jednym z wywiadów nie ukrywał, że było to dla niego największym przeżyciem w dzieciństwie, bo gdyby nie wrestling to co by robił? Może grał w piłkę nożną lub w koszykówkę. Tego nawet on sam nie wie, ponieważ nie przyjmował do sb tego, że mu coś może nie wyjść.

Wiele gwiazd miało okazję na początku swojej kariery wystąpić w World Wrestling Entertainment. Bobby występował często na Velocity oraz przed RAW i SmackDown. Można stwierdzić, że jest on mistrzem dark matchów i pokonał takie gwiazdy jak: Matt Hardy, Bily Kidman, Al Snow, Orlando Jordan.

W 2004 roku zadebiutował w TNA i spędził w tej federacji 12 lat, a doszło do tego przez głupotę Vince’a McMahona, który uznał, że Bobby nic nie jest w stanie wnieść do WWE. Jest on również najdłużej panującym mistrzem TNA, a także stworzył wspólnie z Jamesem Stormem najwspanialszy tag team w historii federacji tzw”beer money”.

To chyba będzie na tyle, gdyż nie chce was zbytnio zanudzić ?. Zachęcam do czytania i komentowania artykułu.