Artykuł: 5 gwiazd, które mogą wspiąć się w górę na Battleground

Battleground zapowiada się być jedną z najlepszych gal PPV tego roku prowadzącą do SummerSlam. Jest wielu zapaśników, którzy mogą skorzystać z tej gali, aby wznieść się w górę przed drugą największą galą PPV roku. Każda walka zapowiada się ciekawie. Oto pięć gwiazd WWE, które mogą dużo skorzystać z Battleground.

#1. Brock Lesnar

» Na WrestleManii 31 widzieliśmy Brock’a w walce o WWE World Heavyweight Championship, gdzie po wykorzystaniu walizki Money in the Bank przez Seth’a Rollins’a, stracił on swój tytuł mistrzowski. Po zniszczeniu Cadillaca na RAW i zniszczeniu Kofiego Kingstona w Japonii na „Beast in the East” Bestia jest bezkonkurencyjną siłą, która brnie w stronę SummerSlam.

Brock Lesnar

#2. Bray Wyatt

Według prowrestlingdb.com, passa Wyatt’a na PPV wynosi 10-07. Bray ma tylko jedno zwycięstwo na koncie w tym roku jeżeli chodzi o PPV i może to być dla niego motywacją do pokonania Romana Reigns’a w ten weekend. The New Face of Fear musi wygrać, aby nadal zachować ten przydomek.

Bray Wyatt

#3. The Prime Time Players

Będzie to pierwsze PPV, na którym Darren i Titus będą bronić swoich pasów tag-team, które zdobyli na Money in the Bank. Będzie to dla nich ogromny sukces, jeżeli uda im się obronić te tytuły na Battleground.

The Prime Time Players

#4. Kevin Owens

Czy ktoś kiedykolwiek miał lepszy start kariery w głównym rosterze od Kevina Owensa? Po utracie pasa NXT Championship na „Beast in the East”, wygląda na to, że Owens zostanie w niedzielę nowym mistrzem Stanów Zjednoczonych pokonując Johna Cenę.  Jeżeli czysto zwycięży ten pojedynek to wskoczy on na wyższy poziom i może to być początek długiej obrony tytułu mistrza USA.

Kevin Owens

#5. Seth Rollins

Rollins zmierza do największej walki w swojej karierze czyli do walki, w której zmierzy się jeden-na-jeden z Brock’iem Lesnar’em. Wygranie bardzo konkurencyjnej walki i posiadanie tytułu WWE World Heavyweight Championship do SummerSlam, Rollins zostanie największą gwiazdą w biznesie.

Seth Rollins

źródło: wrestlenewz.com