Artykuł: 4 gwiazdy WWE, które powinny zmienić brand

W tym tygodniu byliśmy świadkami zapowiedzianego przez samego prezesa WWE Vince’a McMahona ‚Superstar Shake-Up’, który zmienił diametralnie krajobraz podwórka zarówno Monday Night RAW jak i SmackDown Live. Niektóre gwiazdy, które wskoczyły do danego brandu były spory zaskoczeniem, ale jest także kilka osób, które nie wiadomo z jakiego powodu nie zmieniło brandu. Poniżej przedstawiam Wam kilka propozycji:

American Alpha – Ze SmackDown na RAW

Dywizja tag teamowa na SmackDown została zdominowana przez młodych, utalentowanych byłych uczestników Igrzysk Olimpijskich w zapasach. Dynamiczny duet po przejściu na Monday Night RAW miałby okazję na stoczenie wielu bardzo interesujących pojedynków z obecnymi mistrzami RAW The Hardy Boyz, czy też z Sheamusem i Cesaro. Po objęciu stanowiska Generalnego Managera RAW przez Kurta Angle byłem niemal pewien, że WWE Hall of Famer będzie chciał mieć na RAW osoby podobne do siebie, ale cóż… Niestety AA pozostali na SmackDown.

The Club (Luke Gallows i Karl Anderson) – Z RAW na SmackDown

W tym tygodniu The Shining Stars niespodziewanie pojawili się na SmackDown zamiast The Club co było złym posunięciem ze strony federacji ze względu na słaby poziom dywizji tag teamowej na niebieskiej tygodniówce czego nie można powiedzieć o RAW, ponieważ są tam drużyny złożone z takich zawodników jak: Enzo & Big Cass, Sheamus & Cesaro, The Hardy Boyz, czy też The Revival. Wysłanie The New Day na SmackDown było bardzo dobrym posunięciem, więc pomyślałem sobie…. No to czas na Gallowsa i Andersona, ale niestety nie doczekałem się na przejście byłych mistrzów tag teamowych, którzy mogliby stworzyć drużynę z AJ Stylesem dzięki czemu staliby się najbardziej dominującą ekipą na SmackDown.

Erick Rowan – Ze SmackDown na RAW

Kilka tygodni temu Erick niespodziewanie powrócił na SmackDown Live tworząc drużynę z Brayem Wyattem w starciu przeciwko obecnemu mistrzowi WWE Randy’emu Ortonowi oraz Harperowi. Dzięki pojawieniu się Ericka drużyna Wyatta przez chwilę była aktywna jednak po przejściu byłego mistrza WWE na RAW wszystko się zmieniło. Trochę dziwne posunięcie ze strony WWE z przenosinami Braya na Monday Night RAW, ponieważ jego konflikt z obecnym na SmackDown Ortonem się nie zakończył. Rowan powinien podążyć za Bray’em i razem z nim przejść na RAW, gdzie w tag teamie mogliby podtrzymywać The Wyatt Family. Osobiście nie widzę Rowana w Singles Matchach, gdyż nie posiada takiego potencjału jak jego byli partnerzy :/ Talent zmarnowany.

Samoa Joe – Z RAW na SmackDown

Trzeba przyznać, że debiut tego zawodnika na Monday Night RAW był bardzo interesujący, ale oprócz ataku na Setha Rollinsa i zwycięstwa odniesionego nad Samim Zaynem nie osiągnął niczego szczególnego na czerwonej tygodniówce, więc moim zdaniem byłoby dobrze, gdyby ten zawodnik przeniósł się na SmackDown. Fani na całym świecie wyczekują na starcie Samoan Submission Machine z AJ Stylesem, Johnem Ceną, Randym Ortonem oraz Shinsuke Nakamurą w głównym rosterze WWE. No, ale cóż na obecną chwilę były mistrz NXT będzie musiał zadowolić się z bycia mid carderem 😀 Mam nadzieję, że jednak wkrótce zostanie przeniesiony na SD.

Czy zgadzacie się z moimi przykładami? Kogo chcielibyście zobaczyć na RAW i SmackDown? Zachęcam do dyskusji!