Artykuł: 12 Gwiazd, które powinny powrócić do WWE

Kilka miesięcy temu w World Wrestling Entertainment doszło do podziału na brandy, a następnie z tygodnia na tydzień pojawiały się pogłoski o powrotach byłych gwiazd do federacji. Dotychczas powróciły takie postacie jak: Jinder Mahal, Curt Hawkins, Brian Kendrick aktualnie występuje na RAW w dywizji Cruiserweight oraz Rhyno, który pełni rolę mistrza WWE SmackDown Live Tag Team wspólnie z Heathem Slaterem. W przyszłym roku do federacji WWE powróci Shelton Benjamin, który z powodu kontuzji barku został wyeliminowany na kilka miesięcy przez co jego powrót został odłożony w czasie. 

Oto lista byłych gwiazd, które według mnie powinny powrócić do WWE:

#12: MVP


Ten wrestler rozstał się z federacją WWE kilka lat temu w bardzo dobrych relacjach, a następnie swoją przygodę z profesjonalnym wrestlingiem kontynuował w Japonii. Następnie po odejściu z New Japan Pro Wrestling postanowił spróbować swych sił w federacji Total Nonstop Action. Swoją niedługą przygodę na Impact Wrestling może zaliczyć do bardzo udanej, ale po odejściu przez pewien czas pracował w Lucha Libre. Aktualnie występuje na scenie niezależnej dla takich federacji jak: House of Hardcore, czy Lucha Underground oraz jest gospodarzem bardzo dobrego podcastu na MLW Network.

#11 Victoria


Podczas swojej przygody z federacją World Wrestling Entertainment była najlepszą wrestlerką w głównym rosterze. Po odejściu z WWE pojawiła się w federacji Total Nonstop Action, gdzie występowała jako Tara oraz zdobyła wiele tytułów w dywizji Knockouts. Po odejściu z TNA postanowiła spróbować swoich sił w Ring of Honor. Osobiście uważam, że świetnie pasowała by do rosteru SmackDown Live, gdyż są tam praktycznie same młode wrestlerki i oprócz Nattie nie ma nikogo tam z dużym doświadczeniem.

#10 Matt Morgan


Mimo faktu iż przygoda z federacją World Wrestling Entertainment nie była aż tak owocna jak w Total Nonstop Action, Matt Morgan powinien powrócić do WWE gdyż posiada świetne warunki fizyczne i powinien zmagać się z wielkimi facetami. Świetnie spisuje się za mikrofonem i mógłby pomóc w wypromowaniu takich gwiazd jak: Braun Strowman oraz Big Cass.

#9 Melina


Podczas udziału w jednym z podcastów Jima Rossa wyjawiła, że gdyby otrzymała propozycję od WWE, to bez wahania by się zgodziła. Swego czasu była jedną z najlepszych wrestlerek w WWE i z pewnością dobrze by zrobiła współpraca jej z Alexą Bliss oraz Carmellą, które potrzebują wsparcia oraz porad ze strony bardziej doświadczonych koleżanek.

#8 Jimmy Wang Yang


Co jakiś czas w internecie pojawiają się pogłoski dotyczące powrotu Jimmy’ego Wanga do WWE. Mógłby on występować w dywizji Cruiserweight, albo jako trener w WWE Performance Center, gdyż jego ogromne doświadczenie jakie posiada mógłby przekazać młodym wrestlerom.

#7 Rob Van Dam


Wciąż jest w stanie stworzyć niesamowite pojedynki, czego byliśmy świadkiem kilka lat temu podczas jego krótkotrwałego powrotu do WWE, który nastąpił w 2013 na gali Money In The Bank, gdzie walizkę zdobył Randy Orton. Na tygodniówkach po Money In The Bank został wkręcony w feud z The Shield. Na gali PPV WWE SummerSlam zawalczył w pre-show (kick-off) przeciwko Deanowi Ambrose’owi o pas WWE United States Championship. Walkę wygrał przez dyskwalifikację, więc pas został u Ambrose’a. Po SummerSlam jego nowym menadżerem i ring annoucerem został Ricardo Rodriguez, a Rob Van Dam na gali Night of Champions wygrał z Alberto Del Rio przez dyskwalifikację, a na Battleground z nim przegrał w rewanżowej walce „Hardcore Rules Match for the World Heavyweight Title”.
W tym roku pojawiał się głównie na scenie niezależnej. Mam nadzieję, że RVD powróci do WWE, gdyż mógłby nie tylko pracować jako aktywny wrestler, ale również jako trener lub osobisty mentor 🙂

#6 Carlito


Carlito jest o wiele młodszy niż wielu wrestlerów aktualnie występujących w głównym rosterze WWE, ponieważ ma on tylk 37-lat. Na początku tego miesiąca zdobył WCW Universal Championship. Głównie występuje na scenie niezależnej w swoim rodzinnym kraju Puerto Rico. Dwie osoby z jego rodziny obecnie występują w głównym rosterze WWE, więc gdyby powrócił to mógłby z nimi stworzyć trzyosobową drużynę. W maju 2010 Carlito został zwolniony z federacji z powodu zażywania niedozwolonych środków a także odmowę udziału w kuracji odwykowej.

#5 Tommy Dreamer


Mieliśmy okazję obserwować kilka jego krótkich powrotów do WWE w latach 2012, 2015 oraz na początku 2016 roku. Za każdym razem gdy ten wrestler pojawia się na arenie, to otrzymuje ogromny pop ze strony fanów. Myślę, że mimo faktu iż jakiś czas temu w wywiadzie wyjawił, że nie powróci do WWE na stałe ze względu na federację House of Hardcore, której jest założycielem i dba o jej rozwój. Pewnie co roku kilka razy będzie pojawiał się w WWE, ale to będą wyłącznie jednorazowe występy.
Krótka notka: Pracę wrestlera rozpoczął w International World Class Championship Wrestling (IWCCW). W 1991 trzykrotnie zdobył IWCCW Tag Team Championship. 5 listopada 1992, w federacji CWA, został pierwszym Heavyweight Championem. W ECW zadebiutował w 1992. Zdobył pas ECW Tag Team Championship, a w 2000 pas ECW World Heavyweight Championship.
W 2001 przeszedł do WWE i na RAW zdobył po raz pierwszy WWF Hardcore Championship. W 2009 na gali WWE Extreme Rules wygrał pas WWE ECW. 13 czerwca 2010, na Slammiversary VIII Laughlin zadebiutował w Total Nonstop Action Wrestling.
W dniu 17 grudnia 2012 roku powrócił do WWE RAW występując z Tag Team Matchu – Tommy Dreamer,Alberto Del Rio & The Miz vs. 3 Man Band (Heath Slater,Jinder Mahal & Drew McIntyre).

#4 Mickie James


Jej pobyt w WWE był o wiele lepszy niż okres spędzony w TNA. Mickie, to świetna wrestlerka, która jako jedna z niewielu kobiet świetnie spisuje się zarówno w ringu jak i przy mikrofonie. Jej przygoda z muzyką country nie była zbytnio owocna ze względu na niepełnowymiarowe powroty do WWE. Jestem przekonany, że mogła by świetnie nadawać się jako trenerka do WWE Performance Center.
Krótka notka:
W wrestlingu debiutowała w 1999. Występowała w Total Nonstop Action Wrestling, Ohio Valley Wrestling, RoH. Od 2005 pracowała dla WWE. W 2009 podczas Night of Champions zdobyła WWE Divas Championship. Na WWE Royal Rumble 2010 zdobyła pas WWE Womens Championship. 22 kwietnia 2010 została zwolniona z World Wrestling Entertainment. 7 października 2010 pojawiła się na gali Impact!, gdzie została zapowiedziana jako specjalny sędzia w pojedynku o TNA Knockout Championship mającym odbyć się na gali Bound For Glory.

#3 Velvet Sky


Z pewnością każdy z fanów wrestlingu wie, że jest ona dziewczyną byłego wrestlera WWE, z którym miała okazję razem występować w TNA. Kim jest ten wrestler, o którym wspomniałem? To Bully Ray. Velvet Sky pomogła w diametralnym rozwoju dywizji Knockouts na Impact Wrestling, więc dlaczego nie pozwolić jej dokonać tego samego w WWE?
Krótka notka:
Szantyr swój debiut zaliczyła w 2003 roku, występując wtedy jako Talia Madison. W 2004 roku zdobyła swój pierwszy tytuł WXW Women’s Championship. W latach 2007–2012 związana z federacją TNA, gdzie jest byłą mistrzynią TNA Knockout’s Tag Team Championship. Na początku grudnia 2012 roku Velvet Sky powróciła do TNA. 26 stycznia 2013 roku stała się nową TNA Women’s Knockout Championship. Wraz z Angeliną Love tworzyły tag team: The Beutiful people.

#2 Eve Torres


Była bardzo popularna, gdy występowała w WWE jako babyface. Natomiast w momencie, kiedy przyszło jej pracować jako heel była znienawidzona przez fanów, więc doskonale wywiązywała się w każdej roli. Od 2014 roku w federacji WWE pełni rolę ambasadora, więc aż dziwne jest to, że nie pojawia się częściej w federacji niż jednorazowe epizody.
Krótka notka:
W 2009 roku rozpoczęła karierę wrestlerką prowadząc feudy z Michelle McCool, Laylą i Natalyą. Później stała się menadżerką tag-teamu Cryme Tyme. Pod koniec 2009 roku została przeniesiona na Raw i stała się menadżerką Chrisa Mastersa. 12 kwietnia 2010 roku zdobyła swój pierwszy tytuł mistrzyni Div.

#1 Kharma


Kia Stevens rozstała się z federacją World Wrestling Entertainment z powodu ciąży. Po pewnym czasie pojawiło się promo, w którym widać było, że Kharma wkrótce powróci do federacji, a jej następnym celem miało być zdetronizowanie sióstr Bella. Z niewiadomych powodów nie doszło do jej powrotu. Osobiście uważam, że Kharma bardzo dobrze mogłaby się spisać w konfrontacji z Nia Jax i pod promować kuzynkę The Rocka.
Krótka notka:
Zaliczyła debiut na gali PPV Extreme Rules, gdzie po walce Loser Leaves WWE pomiędzy Laylą a Michelle McCool. Na pierwszym Raw po Extreme Rules jej ofiarą stała się Maryse, a na Smackdown Alicia Fox, która po jej ataku doznała kontuzji. Wcześniej występowała w TNA jako Awesome Kong a w 2015 roku powróciła do tej federacji.

Według Was kto powinien powrócić do WWE?