Anthem chce sprzedać GFW?, Miejsca świątecznych odcinków RAW i SmackDown, Karta ROH Death Before Dishonor XV, Przełożone live eventy NXT, Brooke Hogan o powrocie ojca

» Ostatnio informowaliśmy Was o odsunięciu od Global Force Wrestling jej założyciela Jeffa Jarretta. Jego stosunki z Anthem nie są ponoć za najlepsze i być może dojdzie do tego, że Double J na stałe odejdzie z federacji. To z kolei byłoby jednoznaczne z pozbyciem się przez Anthem wszelkich dopisków „GFW”, gdyż prawa do tej nazwy posiada Jeff Jarrett. O wiele gorszą sytuacją dla fanów może być jednak fakt, że Anthem chce sprzedać federację. Taka informacja pojawiła się w Internecie i należy traktować ją na razie z przymrużeniem oka, jednakże jak dowiadujemy się z owej informacji, firma przejmując ówczesne TNA miała przede wszystkim wyrównać kwestię budżetu i doregulować wypłaty zawodnikom. Następnie po rebrandingu z Global Force Wrestling, Anthem miało nadzieję że prowadzenie takiej federacji przyniesie zyski, jednakże jak się okazuje, zysków brakuje, a ciągłe dokładanie jest nierozsądne. Najbliższe miesiące powinny być zatem kluczowe dla całego produktu GFW/Impact Wrestling.

» Jak wiemy, WWE zorganizuje w tym roku transmisje na żywo odcinków RAW w Boże Narodzenie oraz Nowy Rok. Pierwszy wspomniany podobnie jak SmackDown ma odbyć się w Allstate Arena niedaleko Chicago. Noworoczne wydania live będą odbywały się zaś w Miami i Tampie. Nie jest to jednak jeszcze potwierdzona informacja, gdyż mówi się także o Orlando.

» Poniżej możecie zobaczyć jak prezentuje się zaktualizowana karta walk na galę ROH Death Before Dishonor XV, która odbędzie się 22 września:

ROH World Championship
Cody (c) vs. Minoru Suzuki

ROH World Television Championship
Kushida (c) vs. Kenny King

ROH World Six-Man Tag Team Championship
The Young Bucks & Adam Page (c) vs. The Kingdom lub Bully Ray & The Briscoes

The Kingdom vs. Bully Ray & The Briscoes
Winners get ROH Six-Man Tag Team Title shot

Last Man Standing Match
Jay Lethal vs. Silas Young

Street Fight
Jay White vs. Punishment Martinez

» Tymczasem z powodu zagrożenia huraganem Irma, NXT przełożyło zaplanowane live eventy w dniach 8, 14, 15 września. Wszystkie miały odbyć się na Florydzie, czyli miejscu, które jest bardzo zagrożone pod względem nadejścia huraganu.

» Córka Hulka Hogana – Brooke została ostatnio zauważona przez reporterów TMZ i zapytana o jej ojca. Oto co powiedziała:

„Wrestling zawsze jest w twoim sercu, tak jak pasożyt, jest tam po prostu cały czas. Myślę, że wciąż to kocha. Nigdy nie wiesz co się stanie, gdyż jak wiadomo, jest znany z szalonych decyzji i podejmowanych comebacków.”

Brooke dodała także wzmiankę o Ricu Flairze. „Tacy faceci jak on są niezniszczalni i wracają.” – powiedziała o ewentualnym powrocie Rica do ringu.

Zgadzacie się z jej wypowiedziami?