Andrade „Cien” Almas pretendentem do WWE Title?, Problem Carmelli na SmackDown Live, Kolejne uczestniczki Mae Young Classic

» Portal PWInsider.com twierdzi, że były WWE NXT Champion Andrade „Cien” Almas otrzyma title shota, dzięki któremu stanie przed szansą na zdobycie WWE Championship w starciu z AJ Stylesem. W ostatnim czasie pojawiły się pogłoski o zakończeniu feudu mistrza z Samoa Joe, po czym jego rywalem ma zostać wrestler z Meksyku. Być może Almas zostanie włączony do WWE Championship Matchu, dzięki czemu otrzymamy triple threat match na SummerSlam, ale jeśli tak się stanie, to z pewnością otrzymamy niesamowitą walkę.

» SmackDown Women’s Champion Carmella na SmackDown Live miała pewien problem z garderobą. Wrestlerka w trakcie show niefortunnie poślizgnęła się przez co jej koszulka osunęła się na chwilę, ale gdy wrestlerka się połapała w tym, co się stało, to natychmiast problem usunęła.

» Federacja World Wrestling Entertainment ogłosiła cztery nowe uczestniczki tegorocznego turnieju Mae Young Classic, a są nimi: Isla Dawn, Zeuxis, Lacey Lane oraz Karen Q. W tegorocznej odsłonie powyższego wydarzenia również wystąpią 32 kobiety, podobnie jak w ubiegłym roku. Poniżej przedstawiamy wszystkie uczestniczki turnieju MYC:

Dawn, Zeuxis, Lane, Q, Mia Yim, Killer Kelly, Mercedes Martinez, Kavita Devi, Kaitlyn, Io Shirai, Rhea Ripley, Kacy Catanzaro, Nicole Matthews, Jinny, Tegan Nox, Deonna Purrazzo, Jessie Elaban oraz Reina Gonzalez.