Allysin Kay odpowiada na oświadczenie Tessy Blanchard, Plany na lidera Dark Order, Liv Morgan w nowym stroju ringowym

» W dniu wczorajszym publikowaliśmy oświadczenie IMPACT World Championa Tessy Blanchard w sprawie oskarżeń o rasizm. Dzisiaj na Twitterze odpowiedziała jej Allysin Kay, która rozpoczęła całą tą aferę:

“Możesz próbować być babyfacem fanów, ale większość naszych rówieśniczek wie, że historia Rosy jest prawdziwa i ma znaczenie. Naprawdę mam nadzieję, że któregoś dnia pozostali dwaj świadkowie tego incydentu pojawią się i ujawnią cię jako nie tylko rasistkę, ale kłamcę i niezaprzeczalną kanalię.”

» The Wrestling Observer ujawnił, że początkowe plany AEW były takie, aby liderem stajni Dark Order został Marty Scurll. Teraz, gdy zawodnik związał się nowym kontraktem z Ring of Honor jest to raczej niemożliwe. Wciąż pozostaje jednak opcja z Mattem Hardym, który mógłby zadebiutować w All Elite Wrestling właśnie jako lider Dark Order.

» Jak również informuje Wrestling Observer Newsletter: dzięki nowej umowie AEW z TNT, All Elite Wrestling jest obecnie drugą na świecie federacją wrestlingu pod względem przychodów. Wartość transakcji oraz wpływy z reklam na TNT są warte więcej pieniędzy niż zyski New Japan Pro Wrestling z wszystkich strumieni przychodów w ciągu roku.

» Liv Morgan powróciła na live eventach WWE do akcji w ringu. Jak prezentuje się jej nowy strój ringowy, możecie zobaczyć poniżej: