Alexia Nicole już wkrótce w WWE?, Dłuższa przerwa Samira Singha, Planowanie wydanie książek przez WWE

» W przyszłym miesiącu w WWE Performance Center odbędzie się obóz szkoleniowy tak zwany tryout podczas, którego pojawią się wielkie nazwiska sceny niezależnej – tak podają różne portale zagraniczne.

Alexia Nicole to 21-letnia zawodniczka z Toronto z Kanady, która od 2013 roku występuje w swoim rodzinnym kraju bądź w Stanach Zjednoczonych:

W przeszłości miała okazję często współpracować z Aliyah, czyli aktualną zawodniczką NXT, której poczynania w największej firmie na świecie możemy obserwować od 2015 roku. Panie zostały przeszkolone w 2011 roku przez byłą zawodniczkę TNA Taylor Wilde.

» W zeszłym tygodniu pojawiły się spekulacje mówiące o kontuzji jakiej nabawił się Samir Singh podczas walki finałowej o WWE United States Championship między Bobbym Roodem oraz Jinderem Mahalem. Samir za pośrednictwem Instagrama poinformował o kontuzji przez, którą będzie musiał pauzować od 6 do 9 miesięcy.

» Portal internetowy PWInsider.com informuje o tym, że w październiku tego roku zostanie wydana książka poświęcona historii Dwayne’a The Rocka Johnsona. Będzie ona podobna do tej jaka w 2016 roku została wydana, a jej motywem przewodnim był John Cena. Podobno mają także zostać wydane inne książki: 6 marca WWE Superstar Guide 2 Edycja, 13 marca The Book of Booty: Shake It. Love It. Never Be It.: From WWE’s The New Day oraz 8 maja WWE RAW: The First 25 Years.