Alexa Bliss zostanie GM RAW po TLC?, Dlaczego The Usos zbierają heat w WWE?, Członkinie The Riott Squad zwolnione z WWE?

» W ostatnim czasie Alexa Bliss nie miała możliwości pojawienia się na ringu WWE chociażby podczas Survivor Series, gdzie pełniła rolę kapitana kobiecej drużyny RAW. Mike Johnson z PWInsider Elite twierdzi, iż na zapleczu trwają rozmowy dotyczące przyszłości wrestlerki związane z galą PPV TLC:

„Mam wrażenie, że podczas pobytu w Los Angeles, Alexa przeszła kilka badań medycznych, po których nie otrzymała zielonego światła na powrót do ringu. To nie znaczy, że tak się nie stanie. Wiem, że nie jest to sytuacja podobna do tej, w której znalazła się Paige. Prawdopodobnie nadal będzie przechodziła różne testy medyczne i wydaje się, że będzie mogła powrócić na ring podczas WWE PPV TLC. Podobno oficjele WWE zastanawiają się nad mianowaniem jej tymczasowym GM RAW, co miałoby sens biorąc pod uwagę, to jak szybko zmieniają się wszystkie pomysły w federacji”.

» Od dziesięciu lat w federacji World Wrestling Entertainment występują The Usos. W swojej długoletniej przygodzie z wrestlingiem mieli okazję pracować jako babyface, heelowie, jobberzy oraz mistrzowie Niestety z jakiegoś powodu co chwilę znajdują się w kick offach poprzedzających główną galę. Brad Shepard rozmawiał z WWE w sprawie promocji tej dwójki, która podobno otrzymała heat na backstage’u:

„Miałem interesującą rozmowę z WWE odnośnie The Usos. Kilkukrotnie w niej wspomniałem o tym, że The Usos są najlepszą drużyną w federacji. Oczywiście źródło zgodziło się ze mną, więc dlaczego ich pozycja jest tak kiepska? Oni pracują dobrze, robią wszystko, to co do nich należy, więc czemu mają szansę na pracę tylko i wyłącznie w kickoffach. Nie rozumiem tego i nie wiem, dlaczego bracia zbierają heat na zapleczu, a ich pomysły co chwilę są odrzucane przez oficjeli”.

» Ruby Riott razem z The Riott Squad niedawno świętowali rocznicę przygody z głównym rosterem WWE. Po długiej przygodzie z NXT wydawało się, że przygoda Liv Morgan, Sarah Logan oraz Ruby będzie nieco bardziej owocująca niż ma obecnie miejsce. W ostatnim czasie Ruby skomentowała osiągnięcie swojej ekipy w następujący sposób:

Luke Harper postanowił zażartować z The Riott Squad oraz ich potencjalnego zwolnienia z WWE:

„Nie zwalniają ludzi po 6 tygodniach”.

Członek The Bludgeon Brothers jest obecnie poza ringiem, ponieważ przechodzi rehabilitację po urazie nadgarstwa i być może będzie w stanie już wkrótce powrócić do federacji.