Alexa Bliss vs Charlotte Flair na Survivor Series, Kto zastąpi Charlotte na Survivor Series?, Ważna mowa Shane’a McMahona, Znana data debiutu Bludgeon Brothers

» Podczas najnowszego odcinka SmackDown Live Charlotte Flair pokonała Natalyę dzięki czemu zdobyła SmackDown Women’s Championship i na gali PPV Survivor Series zmierzy się z mistrzynią kobiet RAW Alexą Bliss. Warto dodać, że Charlotte zdobyła tytuł kobiet w swoim rodzinnym mieście, a po pojedynku wyjawiła, że zwycięstwo jest dla niej wszystkim i nie pragnęła niczego innego od momentu Superstar ShakeUp. Następnie dodała, że jej ojciec jest obecny na zapleczu po czym udała się do swojego ojca:

» Portal internetowy PWInsider.com informuje o tym, że w najbliższą niedzielę podczas gali PPV Survivor Series dowiemy się która z zawodniczek zastąpi Charlotte Flair w Traditional Survivor Series Matchu z udziałem kobiet SmackDown oraz kobiet RAW. Czy to będzie Natalya, jak się tego wszyscy pierwotnie spodziewają? A może WWE nas czymś zaskoczy i będzie to któraś z powracających kobiet do federacji?

» Podczas wtorkowego odcinka SmackDown Live komisarz Shane McMahon wygłosił bardzo ciekawą mowę w kierunku wszystkich gwiazd zgromadzonych w niebieskiej szatni, a następnie The New Day zachęcili wszystkich do okrzyków ”SmackDown rządzi”:

» Podczas najnowszego odcinka SmackDown Live otrzymaliśmy materiał promujący debiut Bludgeon Brothers (Ericka Rowana i Luke’a Harpera) podczas przyszłotygodniowego odcinka niebieskiej tygodniówki:

Dodaj komentarz

1 Komentarz do "Alexa Bliss vs Charlotte Flair na Survivor Series, Kto zastąpi Charlotte na Survivor Series?, Ważna mowa Shane’a McMahona, Znana data debiutu Bludgeon Brothers"

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Łukasz Dobrowolski
Gość

Bedą wyniki Smackdown Live?? A tak do pytania to myślę że Paige powróci i dołączy do żeńskiego teamu błękitnej tygodniówki. Być może przejdzie heel turn i zaatakuje np Naomi i możemy mieć po SS super feud, który może podnieść poziom Smackdown dywizji kobiecej. Nie musze wspominać że pewnie kobiety przegrają, gdyż Asuka będzie promowana na walkę z Charlotte i WWE nie będzie chciało jej zaprzepaścić w walce eliminacyjnej.