Alexa Bliss na temat main eventu WrestleManii z udziałem kobiet, Sasha Banks o współpracy z Alexą Bliss, Matt Taven odnośnie szybkiego powrotu do zdrowia

» WWE RAW Women’s Champion Alexa Bliss udzieliła wywiadu dla ESPN.com, w którym wypowiedziała się na temat potencjalnej walki wieczoru z udziałem kobiet na WrestleManii:

”Nie sądzę, aby to było coś nadzwyczajnego. Wydaje mi się, że marzeniem każdej kobiety jest móc wystąpić w walce wieczoru na największej gali w roku WrestleManii. Jeśli zawodniczki otrzymają taką szansę to z pewnością w takim pojedynku obejrzelibyśmy starcie z udziałem złej i dobrej wrestlerki. Z pewnością byłby to kolejny moment w historii dywizji kobiet i każda z nas podeszłaby do takiego zadania bardzo poważnie”.

» Sasha Banks udzieliła wywiadu dla ESPN.com, w którym wypowiedziała się na temat swojej historii z Alexą Bliss:

”W każdą historię jestem zaangażowana bardzo emocjonalnie. Myślę, że nasza współpraca przebiega bardzo dobrze, a w Abu Dhabi stworzyliśmy kolejną historię. To było coś wyjątkowego. Od samego przylotu do Abu Dhabi miałam tą świadomość iż będzie nas czekało bardzo trudne wyzwanie. Byłam bardzo zaskoczona przyjęciem ze strony fanów zgromadzonych na arenie”.

» Matt Taven niedawno rozmawiał ze Scottem Fishmanem dla Channel Guide Magazine, w którym wypowiedział się na temat niedawno doznanej kontuzji kolana:

”Byłem bardzo zdeterminowany, aby szybko wrócić do ringu. W tym czasie miałem kontrakt z federacją Ring of Honor i wszyscy tam opiekowali się mną. Uwielbiam występować na scenie niezależnej i chciałbym osiągnąć jak największy sukces i chce się upewnić, czy ludzie wiedzą jak dobry jest Matt Taven. Bądźcie gotowi na mój występ w Ring of Honor”.