Alexa Bliss o wielkim meczu na Evolution, Dominik Dijaković zmienił część swojego stroju, Impact Knockouts na tapingach w Meksyku

» WWE RAW Women Alexa Bliss w rozmowie dla Sky Sports wypowiedziała się na temat konfrontacji z WWE Hall of Famer Trish Stratus podczas gali PPV Evolution:

”Jestem wielką szczęściarą, ponieważ WWE dało mi wiele okazji – powiedziała Bliss. Miałam możliwość współpracowania niemalże z każdą kobietą z głównego rosteru, ale jestem bardzo podekscytowana nowym wyzwaniem. Jest to jeden z moich dream matchów i wiem, że ludzie będą chcieli obejrzeć mnie w jednym ringu z Trish. WWE zaufało mi i pozwoliło na wybranie swojej rywalki i z pewnością będzie, to dla nas ciekawe przeżycie. Dla mnie będzie to kolejne osiągnięcie. Jestem naprawdę podekscytowana”.

» WWE NXT Superstar Dominik Dijaković postanowił zmienić swoje buty zapaśnicze, które używał od 2013 roku od tryoutu WWE, na którym miał okazję kilkukrotnie się pojawić do dnia dzisiejszego.

» Dywizja Knockouts Impact zebrała się w Meksyku, aby wziąć udział w nagraniach telewizyjnych, a następnie panie zrobiły sobie wspólne zdjęcie, na którym znajdują się takie osoby jak: Alisha Edwards, McKenzie Mitchell, Su Yung, Kiera Hogan, Katarina, Allie, Scarlett Bordeaux, Gail Kim(producentka) oraz Impact Knockouts Champion Tessa Blanchard.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

They didn’t Hot Shame me for this pic… #knockouts #impactwrestling #impactonpop

Post udostępniony przez Scarlett Bordeaux (@realscarlettbordeaux)