Alexa Bliss po gali Extreme Rules, Powrót TM-61 do ringu, Matt Hardy o swojej porażce, Kenny Omega o urazie Shibaty

» Podczas niedzielnej gali PPV Extreme Rules Alexa Bliss pokonała Bayley w Kendo Stick on a Poll Matchu dzięki czemu obroniła RAW Women’s Championship, a następnie opublikowała poniższy wpis na Twitterze:

» Podczas weekendowego live eventu WWE NXT powrócił tag team TM-61. Nick Miller pokonał Wesleya Blake’a. Warto zaznaczyć, że w narożniku swojego tag team partnera pojawił się Shane Thorne, tak więc najprawdopodobniej w ciągu najbliższych tygodni będziemy mogli obserwować poczynania bardzo dobrej drużyny w NXT. TM-61 to byli uczestnicy Dusty Rhodes Tag Team Classic.

» WWE Monday Night RAW Superstar Matt Hardy za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat utraty pasów tag teamowych po porażce z Sheamusem i Cesaro w steel cage matchu:

» New Japan Pro Wrestling star Kenny Omega wypowiedział się na temat Katsuyoriego Shibaty, który najprawdopodobniej zakończy karierę wrestlera:

”Wszystko co robimy stanowi spore zagrożenie dla naszego życia. Ja robiąc moje wejścia na ring muszę liczyć się z pewnymi konsekwencjami/ryzykiem. Shibata wielokrotnie występował z urazami/kontuzjami i właśnie dały one o sobie znać. Kiedy jesteś zmęczony, a mimo wszystko wciąż starasz się dać z siebie jak najwięcej to niemal wiadome jest to w jaki sposób twoja przygoda się skończy. Niestety jesteśmy tylko ludźmi i nikt nie zna granic naszej wytrzymałości”.

No Comment.