Aleister Black w głównym rosterze WWE?, AJ Styles o walce z Shanem McMahonem, Zapowiedź Wizard World Comic, Cesaro powraca do domu

» Podczas ostatniego live eventu WWE w Szwajcarii odbył się Triple Threat Match z udziałem Austina Ariesa, Neville’a oraz NXT Star Aleistera Blacka. Czyżby oficjele federacji mieli jakieś większe plany związane z postacią Blacka?

» WWE SmackDown Live star AJ Styles udzielił wywiadu dla Inside the Ropes, w którym wypowiedział się na temat swojej walki z Shanem McMahonem podczas WrestleManii 33:

”Absolutnie jestem bardzo dumny z tego pojedynku i wydaje mi się, że fani byli zarówno ze mną jak i Shanem McMahonem. Przed samym pojedynkiem Shane powiedział, że fani WWE nie mają zbyt wielkich oczekiwań odnośnie naszego starcia, ale mamy dać z siebie 110 procent. Jestem dumny z bycia częścią tak dużego przedsięwzięcia i czuję się z tym dobrze. Nie wiem, czy to była ulubiona walka WrestleManii, ale fani WWE otrzymali coś innego od nas czego jeszcze nie było”.

» WWE Stars Alexa Bliss(RAW Women’s Champion) oraz Seth Rollins pojawią się 21 maja w Wizard World Comic Con in Des Moines. Alexa pojawi się w godzinach 10:00 do 13:00 natomiast Seth od 11:00 do 21:00. Więcej szczegółów znajdziecie pod tym linkiem.

» W poniższego materiału wideo możemy wywnioskować, że RAW Superstar Cesaro otrzymał największy pop podczas występu w swoim rodzinnym mieście w Zurichu:

@wwecesaro put on a show for his home country of Switzerland at #WWEZurich. ??????

Post udostępniony przez WWE (@wwe)