Alberto El Patron obraził Paige na Instagramie, Wyniki ROH Death Before Dishonor 2018, Drew McIntyre na temat swojego powrotu do WWE

» Były mistrz WWE Alberto El Patron obraził swoją byłą dziewczynę, a obecną GM SmackDown Live Paige za pośrednictwem Instagrama. Wydaje się, że Alberto po burzliwym zakończeniu związku z Paige nadal jest negatywnie nastawiony do jej osoby. Niedawno Patron przesłał na swojego Instagrama zdjęcie ze spotkania ze swoimi przyjaciółmi,  w tym Sin Carą. Kiedy jeden z fanów skomentował, że kobieta, która siedziała obok Alberto była lepsza od Paige, to były mistrz GFW publicznie obraził Brytyjkę w komentarzu.

Tak, ta kobieta nie ma więcej niż 9 raportów na policji przeciwko niej lub 3 aresztowań w rożnych stanach, tak jak ta o której wspomniałeś. Del Rio wspomniał też o bracie Paige! ” Przy prawdziwych dowodach, nie chodzi tylko o jej przegranego brata.

» Poniżej przedstawiamy wyniki gali ROH Death Before Dishonor, która odbyła się wczoraj w Las Vegas.

*  Kenny King def Jushin Thunder Liger

The Briscoes (c) def The Addiction (ROH World Tag Team Championship)

Sumie Sakai (c) def Tenille Dashwood (ROH Women of Honor Championship)

* Punishment Martinez def Chris Sabin (ROH TV Championship Match)

Bully Ray & Silas Young def Colt Cabana and Flip Gordon (Tables Match)

Cody & Adam Page & The Young Bucks & Marty Scurll def Kazuchika Okada & Chuckie T & Beretta & Tomohiro Ishii & Rocky Romero

Jay Lethal (c) def Will Ospreay (ROH World Championship)

» Drew McIntyre udzielił ostatnio wywiadu dla „Sky Sports”, w którym to wypowiedział się na temat swojego powrotu do federacji WWE i chęci występowania w NXT.

„Nie widziałem żadnej innej drogi, niż pójście do NXT. Pracowałem dla wielu firm spoza WWE, a kiedy moje umowy wygasły starałem się zdecydować, jaki będzie następny krok w mojej karierze. Moja żona i ja rozmawialiśmy o możliwościach w Japonii i byciu wolnym agentem. W tamtym okresie dużo rozmawiałem z Triple H’em na temat mojej przyszłości. Powiedziałem mu, że jeśli wrócę czuję, że powinienem pójść najpierw do NXT. Powiedziałem to mojej żonie, kiedy NXT zaczęło być na fali! „Wiesz co kochanie, jest to idealne miejsce do mojego powrotu, wrócę tam, kiedy wyrobię sobie nazwisko na scenie niezależnej”. Myślę, że byłoby to miejsce, w którym chciałbym pokazać, co potrafię. A potem, kiedy nadejdzie odpowiedni moment przejść na SmackDown lub RAW”.