Alberto El Patron bohaterem?, Wyjaśnienia byłej Divy WWE, Impact Wrestling w UK, Sami Callihan w Combat Zone Wrestling

» WWE Women Paige za pośrednictwem Twittera poinformowała o tym, że jakiś czas temu jej partner życiowy Alberto El Patron uratował życie chłopca za co ludzie powinni go pochwalić:

”Będąc w Meksyku udało się uratować życie 18-nastoletniego chłopca. Najtrudniejsze doświadczenie, ale cieszę się, ponieważ bez pomocy tego biednego chłopaka nie byłoby wśród nas. Zawsze w internecie pokazywane są negatywne rzeczy, natomiast te pozytywne są pomijane”.

» Była Diva WWE Cameron (Ariane Andrew) udzieliła wywiadu dla TMZ Sports, w którym wyjaśniła, dlaczego umawia się z białymi mężczyznami przy czym zaznaczyła, że nie jest rasistką:

”Chcę coś wyjaśnić. W przeszłości spotykałam się z wieloma czarnymi facetami, ale podobnie jak każdy wszyscy mamy preferencje. Nie chciałam nikogo urazić tym co powiedziałam ostatnio. Jestem czarną kobietą i uważam, że każdy ma w sobie coś pięknego i wiem jaka reakcja była niektórych osób po moich ostatnich słowach. Kto wie co będzie za dwa lub trzy lata. Może zobaczycie mnie z czarnym mężczyzną, z którym stworzę rodzinę? A może z kimś z Hiszpanii lub Bliskiego Wschodu? Kto wie jak będzie wyglądała przyszłość”.

» W poniższym materiale wideo przedstawiamy Jeffa Jarretta, Rockstara Spuda, Grado oraz Jeremy’ego Borasha, którzy wypowiedzieli się na temat najbliższego eventu Impact Wrestling w Wielkiej Brytanii:

» Federacja Pro Wrestling Sheet donosi, że Sami Callihan będzie pełnił rolę osoby odpowiadającej za podejmowanie decyzji w sprawie przyszłości Combat Zone Wrestling. Według kilku źródeł Sami Callihan będzie głównym kreatywnym natomiast DJ Hyde skoncentruje się głównie na aspektach biznesowych: