Alberto Del Rio zaatakowany przez fana, Rey Mysterio kontuzjowany, Zapowiedź RAW, Sami Zayn wraca do ringu i wiele więcej

» Podczas gali World Wrestling Council Alberto Del Rio stoczył walkę z Ray’em Gonzalez’em. W trakcie walki gdy Alberto leżał przy ringu zaatakował go jeden z fanów lecz zawodnikowi nic poważnego się nie stało, gdyż dalej kontynuował walkę. Ochrona natomiast szybko wyprowadziła fana.

» Dzisiejsze Monday Night RAW odbędzie się w North Charleston w Północnej Karolinie na arenie North Charleston Coliseum. Oto pięć punktów na których skupi się WWE dzisiejszego wieczoru:

  1. Czy The Lauge Of Nations dalej będzie dominować na Romanem Reignsem, Deanem Ambrose i The Usos, czy może sytuacja obróci się?
  2. W jaki sposób The Dudley Boyz i Tommy Dreamer będą chcieli dokonać zemsty na The Wyatt Family?
  3. Czy Neville skorzysta z propozycji nauczania od The Miza?
  4. Czy The New Day zacznie się obawiać Lucha Dragons i The Usos po tym jak dowiedzieli się, że stypulacją ich walki na TLC będzie Ladder Match?
  5. Czy Charlotte w końcu pokaże swoje prawdziwe oblicze?

» Podczas ostatniego Live Eventu WWE swoją pierwszą walkę z głównym rosterem odbył Mojo Rawley, który wraz z Zack’iem Ryderem pokonał Adama Rose’a i Bo Dallasa.

» W najnowszym podcast’ie Steve’a Austina gościem będzie Shawn Michaels. Podcast wyemitowany zostanie na WWE Network po niedzielnej gali TLC.

» Sami Zayn reklamowany jest na Live Eventy NXT po Wielkiej Brytanii co świadczy o tym, że wyleczył już kontuzję, której nabawił się w maju. Sami podczas gal ma zawalczyć w Triple Threat Matchu z Finn Balorem i Baronem Corbinem.