Alberto Del Rio na temat otwarcia restauracji i nowych projektów, Ruszyła promocja gali Royal Rumble, Jim Ross na pokazie promującym Royal Rumble, Jake Roberts chce wystąpić na Royal Rumble 2017, Gabe Sapolsky wznowił współpracę z FIP, Fatal 4-Way Match podczas live eventu NXT

» Były WWE Superstar Alberto Del Rio udzielił wywiadu dla KENS 5, w którym wypowiedział się na temat otwarcia własnej restauracja, a także o odejściu z WWE:

”Jestem wdzięczny federacji WWE za możliwość przebywania tam, ale odejście było głównie i wyłącznie moją dycyzją i nikt tego nie mógł zmienić 🙂 Otrzymałem od nich własny ring name oraz szansę na pokazanie swojego talentu całemu światu. Z tego powodu jestem bardzo wdzięczny, ale teraz nadszedł czas by cieszyć się swoim życiem i swoją rodziną. Jestem prezesem Combate Americas, czyli pierwszej amerykańsko-hiszpańskiej federacji MMA. Tworzymy tam nową historię. Współpracujemy z wieloma federacjami na świecie. Tworzę wiele projektów, a jednym z nich jest również moja nowo otwarta restauracja 🙂 To sprawia, że jestem szczęśliwym człowiekiem”.

» W tym tygodniu ruszyła promocja gali WWE PPV Royal Rumble, która odbędzie się pod koniec stycznia przyszłego roku. Aż dziwne, ponieważ w tym roku czekają nas jeszcze cztery gale PPV.
Gala TLC(Tables, Ladders & Chairs – SmackDown) odbędzie się 4 grudnia w American Airlines Center w Dallas. Jak dotąd została zapowiedziana jedna walka, a jest nią starcie o WWE World Championship, w którym obecny mistrz AJ Styles zmierzy się z Deanem Ambrosem.

» 29 stycznia 2017 roku w San Antonio w Improv Comedy Club odbędzie się pokaz promujący galę WWE PPV Royal Rumble, w którym udział weźmie WWE Hall of Famer Jim Ross.

» Bill Apter przeprowadził wywiad z WWE Hall of Famerem Jakiem Robertsem, który wyjawił, że chciałby w przyszłym roku wystąpić na gali WWE PPV Royal Rumble, która odbędzie się w styczniu przyszłego roku:

» Portal PWInsider.com donosi, że Gabe Sapolsky wznowił współpracę z federacją FIP(Full Impact Pro) i będzie tam pełnił funkcję Bookera. Ostatnio Gabe skupił się na WWN Live Eventach, a także na współpracy z FloSports.

» WWE Australia za pośrednictwem Twittera poinformowało, że 13 grudnia w Sydney w Australii odbędzie się WWE NXT Live Event podczas, którego odbędzie się Fatal 4-Way Match z udziałem takich gwiazd jak:
Samoa Joe(c) vs Shinsuke Nakamura vs Tye Dillinger vs Bobby Roode: