Alberto Del Rio komentuje sytuację Paige, Charly Caruso w nowej roli na RAW, Co czeka nas na SmackDown Live?, Kim była przeciwniczka Bayley na RAW?, Ariya Daivari zadebiutował na RAW, TJ Perkins vs Brian Kendrick na Hell In A Cell, The Club vs Enzo i Big Cass, Co wydarzyło się po zejściu RAW z anteny?

» Wczoraj podaliśmy informację o 60 dniowym zawieszeniu przez WWE w wyniku naruszeniu polityki WWE Wellness. Były WWE Superstar Alberto Del Rio postanowił wypowiedzieć się na temat tego przykrego incydentu z udziałem jego dziewczyny:

”Szczerze mówiąc, nie obchodzi mnie, to co wszyscy mówią. Jesteśmy razem i jesteśmy szczęśliwi ze sobą. Wiem, że wiele osób nie jest z tego zadowolonych, ale niezależnie od tego co wszyscy mówią, my się kochamy i jesteśmy zadowoleni z przebiegu pewnych spraw. Nasze rodziny również są zadowolone z naszego szczęścia i tylko to się liczy”.

» Charly Caruso pojawił się dzisiaj w nowej roli na RAW. Na zapleczu pracował jako koresponder. Natomiast na SmackDown Live obecnie w tej samej roli pracuje Andrea D’Marco, którego mogliśmy obejrzeć podczas niedzielnej gali PPV No Mercy.

» Dziś dowiedzieliśmy się, że na SmackDown Live odbędzie się tag team match z udziałem drużyn stworzonych z takich gwiazd jak:
Randy Orton & Kane vs Bray Wyatt & Luke Harper.

» Podczas RAW Bayley zmierzyła się z Cami Field, która na scenie niezależnej jest znany z występów jako Holidead. Warto dodać, że kilka dni temu wspólnie ze swoją tag team partnerką Thunder Rosą, z którą mieliśmy okazję przeprowadzić wywiad zdobyła Vendetta Tag Team Titles.

» Uczestnik turnieju WWE Cruiserweight Classic Ariya Daivari zadebiutował dziś na Monday Night RAW. Jego przeciwnikiem był WWE Cruiserweight Champion TJ Perkins.
Po pojedynku TJ wyjawił, że na gali Hell in A Cell ponownie zmierzy się z Brianem Kendrickiem o Cruiserweight Title.

» Podczas wczorajszego odcinka RAW The Club (Luke Gallows i Karl Anderson) zaatakowali Enzo Amore oraz Big Cassa, którzy mieli się zmierzyć z Bo Dallasem i Curtisem Axelem.

» Po zejściu RAW z anteny odbył się dark segment, podczas którego doszło do brawlu z udziałem Samiego Zayna, Setha Rollinsa, Kevina Owensa oraz Chrisa Jericho.