Al Snow na temat dywizji UK w WWE, Rob Gronkowski chce wystąpić na WrestleManii 33, Ciekawe promo wygłoszone przez Kevina Owensa, Sprzedaż koszulek Cody’ego Rhodesa, David Otunga w Criminal Minds

» Były WWE European Champion AL Snow wystąpił w podcaście Pancakes and Powerslams, w którym wypowiedział się na temat dywizji UK w WWE:

”Myślę, że to fantastyczny pomysł. W Wielkiej Brytani jest wielu utalentowanych wrestlerów, a scena wrestlingowa bez przerwy się rozwija. W Londynie posiadamy akademię wrestlingową, która świetnie prosperuje. Turniej organizowany przez WWE jest wielką szansą dla Brytyjczyków na pokazanie się z jak najlepszej strony w największej sieci, czyli WWE Network. Jestem pozytywnie nastawiony do tego pomysłu”.

» Rob Gronkowski udzielił krótkiej odpowiedzi na pytanie dotyczące jego występu podczas WrestleManii 33:

”Pierwszy raz o czymś takim słyszę, ale muszę przyznać, że byłoby to bardzo ciekawe doświadczenie tak więc jestem otwarty na każdą propozycję”.

» Podczas wczorajszego live eventu WWE Kevin Owens wygłosił promo, w którym wypowiedział się na temat United States Championship Matchu przeciwko Romanowi Reingsowi, a także oznajmił, że wszyscy powinni być dumni z WWE Universal Championa. Podczas proma padły takie słowa jak:
”Dziadek” oraz ”Będziesz martwy do pięciu lat”.

» Członek Bullet Club Cody Rhodes za pośrednictwem Twittera podziękował wszystkim za wsparcie w postaci kupna koszulek z napisem ”American Nightmare”:

» WWE SmackDown announcer David Otunga za pośrednictwem Twittera opublikował zdjęcie z planu filmowego do jednego z epizodów ”Criminal Minds”: