Aktualny stan zdrowia byłego mistrza NXT, Alexa Bliss zawiedziona po porażce z Charlotte, Przykry incydent z udziałem Naomi, Cody Rhodes o zniszczeniu The Georgia Dome

» Portal internetowy F4WOnline.com informuje o tym, że były mistrz WWE NXT Drew McIntyre doznał kontuzji lewego bicepsu, jednak szczegółowym badaniom podda się w dniu dzisiejszym bądź jutrzejszym. Drew nabawił się urazu podczas zeszłotygodniowego eventu NXT TakeOver: War Games, który odbył się w Houston w momencie, kiedy otrzymaliśmy spot ”DDT”.

» Na oficjalnym kanale federacji World Wrestling Entertainment na YouTubie pojawił się krótki materiał wideo, w którym RAW Women’s Champion Alexa Bliss wypowiedziała się na temat srogiej porażki doznanej w starciu z Charlotte Flair podczas gali Survivor Series:

» WWE SmackDown Women Naomi za pośrednictwem Instagrama poinformowała o tym, że podczas Survivor Series jej samochód został obrabowany i skradziono z niego kilka drogocennych rzeczy.

Zdjęcie użytkownika MyWrestling.

» Ring of Honor Champion Cody Rhodes za pośrednictwem Twittera opublikował zdjęcie upamiętniające The Georgia Dome, czyli areny która mogła pomieścić 71 tysięcy widzów jednak została ona zniszczona: