Aktualizacja stanu zdrowia Rica Flaira, Jinder Mahal o UK Tour DDP, Samoa Joe w Madden All-Star Challenge, Joe Koff o przejściu Adama Cole’a do WWE

» Kilka tygodni temu w internecie pojawiła się informacja dotycząca złego stanu zdrowia WWE Hall of Famera Rica Flaira, który po pomyślnym przejściu operacji aktualnie dochodzi do siebie. Ric na swoim oficjalnym profilu na Twitterze zamieścił krótkie nagranie wideo, w którym dziękuje wszystkim fanom za wsparcie:

» WWE Champion Jinder Mahal za pośrednictwem Twittera poinformował o zbliżającym się UK Tour Diamond Dallas Page’a, który od WrestleManii 33 przeszedł niesamowitą metamorfozę:

» Były pretendent do pasa WWE Universal, Samoa Joe wystąpił w najnowszym odcinku serii Madden All-Star Challenge, która regularnie pojawia się na kanale UpUpDownDown. Przeciwnikiem Joe był Josh Norman z Washington Redskins. Warto dodać, że były mistrz WWE NXT aktualnie przechodzi rehabilitację po urazie przez jaki będzie musiał pauzować około 6 tygodni:

» COO Ring of Honor Joe Koff udzielił wywiadu dla USA Today’s For the Win, w którym wypowiedział się na temat przejścia Adama Cole’a do WWE:

”Wydaje mi się, że wykonaliśmy bardzo dobrą robotę. Największym marzeniem Adama było dostanie się WWE i właśnie to się teraz stało. Podobna sytuacja miała miejsce z Bobbym Fishem i Kylem O’Reillym. Każdy jest w stanie zrobić wszystko tylko po to, aby spełnić swoje marzenia. Cieszę się z rozwoju ich kariery”.