Aktualizacja stanu zdrowia Reya Mysterio, Elias chce rewanżu z Braunem Strowmanem, Kolejny występ CM Punka w UFC

» Dave Meltzer w najnowszym odcinku Wrestling Observer Radio stwierdził, że Rey Mysterio pojawił się w zeszłym tygodniu na Lexington Comic Con i wyjawił, że z powodu problemów z bicepsem być może czeka go miesięczna przerwa. Należy zauważyć, że 25 marca ma on zmierzyć się z Jushinem Liderem podczas gali NJPW Long Beach – i ten pojedynek wciąż jest aktualny. Tak więc wszystko wskazuje na to, iż ze zdrowiem Reya Mysterio jest wszystko w porządku i być może po WrestleManii zawita do WWE.

» WWE RAW Star Elias w rozmowie dla Planeya Wrestling wypowiedział się na temat swojej zeszłotygodniowej konfrontacji z Braunem Strowmanem:

”No cóż, w zeszłym tygodniu wszystko poszło zgodnie z planem Brauna Strowmana, więc mam z nim niedokończone interesy. On poszedł i zniszczył mi fortepian, ale zgadnij co? Jestem tu teraz, rozmawiam z otbą i muszę odpłacić mu za zniszczenia”.

» Były WWE Champion CM Punk potwierdził swój powrót do Octagonu UFC. Były wrestler w swojej drugiej walce wystąpi na pokazie UFC 225 w Chicago, który odbędzie się 9 czerwca, a jego rywala poznamy w ciągu najbliższych tygodni: