Aktualizacja stanu zdrowia Edge’a, Kolejna ofiara Randy’ego Ortona, Jeff Hardy zaczyna przygotowania do powrotu, R-Truth głównym bohaterem “WWE 24”

» WWE wydało oświadczenie przed rozpoczęciem Monday Night RAW będące zarazem aktualizacją stanu zdrowia Edge’a po brutalnym ataku Randy’ego Ortona. Wedle storyline’u, rzecznik rodziny oznajmił, że The Rated R Superstar wciąż odpoczywa w domu. Na razie nie wiemy, kiedy Edge powróci na RAW, ale niewykluczone że nastąpi to już w najbliższy poniedziałek.

» Tymczasem w trakcie nieobecności Hall of Famera, Randy Orton znowu dopuścił się brutalnego ataku. Tym razem jego ofiarą był Matt Hardy:

Mówi się, że ten segment miał na stałe wykluczyć Matta z telewizji WWE, gdyż ten i tak już niebawem odchodzi z federacji. Kontrakt Hardy’ego dobiega końca w dniu 1 marca i jak wiadomo, nowa umowa nie została podpisana, a Hardy przejdzie najprawdopodobniej do AEW.

» Inna sprawa ma się z Jeffem Hardym. Ten w przyszłym tygodniu ma stawić się w Performance Center, gdzie rozpocznie przygotowania do powrotu po kontuzji. Co prawda jego kontrakt również wygasłby 1 marca, jednakże właśnie z powodu nieobecności, został on przedłużony. 6 kwietnia, Jeff ma pojawić się natomiast w sądzie, gdy odpowie za ostatnie wybryki pod wpływem alkoholu.

» Oto walki jakie zostały nagrane do najnowszego epizodu WWE Main Event:

  • No Way Jose vs Eric Young
  • Luke Gallows & Karl Anderson vs Zack Ryder & Curt Hawkins

» Po zakończeniu gali WWE Super ShowDown na WWE Network wyemitowany zostanie nowy odcinek “WWE 24”. Tym razem głównym bohaterem będzie R-Truth.