Aktualizacja karty Hell in a Cell 2018, Śmierć uczestnika WrestleManii IV, Aktualizacja stanu zdrowia Dashy Fuentes

» Podczas gali PPV Hell in a Cell odbędzie się WWE Championship Match z udziałem obecnego mistrza AJ Stylesa oraz Samoa Joe. Panowie zmierzyli się ze sobą na SummerSlam i tym razem zwycięsko z konfrontacji wyszedł były mistrz NXT. Gala HIAC odbędzie się 16 września w AT&T Center w San Antonio. Poniżej przedstawiamy zaktualizowaną kartę walk PPV:

WWE Title Match
Samoa Joe vs. AJ Styles

Brie Bella and Daniel Bryan vs. Maryse and The Miz

AT&T Center ogłosiło następujące konfrontacje:

Dean Ambrose i WWE Intercontinental Champion Seth Rollins vs. Drew McIntyre i Dolph Ziggler,

Kevin Owens vs. WWE Universal Champion Roman Reigns

Jeff Hardy vs. Randy Orton

» WWE oddało hołd Robinowi Leachowi, który zmarł w wieku 76 lat. Był on gospodarzem „Lifestyles of the Rich and Famous”, a także wystąpił na WrestleManii IV. Poniżej przedstawiamy oficjalne oświadczenie:

”Robin Leach zmarł. Robin zaprezentował WWE Championship przed głównym wydarzeniem WrestleManii IV. WWE z przykrością informuje o śmierci gospodarza popularnego serialu telewizyjnego, który był znany także z gościnnych występów w WWE. Składamy kondolencje jego rodzinie”.

» SmackDown Women Dasha Fuentes za pośrednictwem Instagrama opublikowała następujące zdjęcie oraz wiadomość dla swoich fanów po tym jak w ostatnim czasie zmagała się z urazem Achillesa. Na obecną chwilę nie wiadomo, kiedy powróci do telewizji.