Informacje w sprawie kontraktu The Undertakera w WWE

Aktualizacja dotycząca stanu zdrowia The Undertakera, Dean Ambrose otrzyma title shota?, Szczegóły walki wieczoru SmackDown Live, Kolejne dziwne posunięcie ze strony WWE, Zapowiedź walki na Impact Wrestling, Edge w serialu dla dzieci, Dark match na SmackDown Live

» Portal PWInsider.com donosi, że WWE Superstar The Undertaker niedawno przeszedł operację biodra i z tego powodu ”umarlak” nie był w stanie poruszać się o własnych siłach, lecz za pomocą kul. Na obecną chwilę nie wiadomo, kiedy Taker powróci do WWE i czy będzie w stanie stoczyć kolejny pojedynek na WrestleManii.

» Po wydarzeniach jakie miały miejsce na SmackDown Live Generalny Manager Daniel Bryan ogłosił, że w przyszłym tygodniu WWE World Champion AJ Styles zmierzy się z Deanem Ambrosem. Jeśli Dean pokona aktualnego mistrza, to otrzyma title shota.

» Podczas najnowszego odcinka WWE SmackDown Live w walce wieczoru James Ellsworth pokonał WWE World Heavyweight Championa AJ Stylesa przez dyskwalifikację. Dean Ambrose nie był głównym sędzią podczas tego pojedynku, ale również pracował przy ringu.

» Curt Hawkins miał dziś zaliczyć oficjalny debiut na SmackDown Live w starciu z Apollo Crewsem, lecz do tego nie doszło. Curt pojawił się w ringu i wygłosił promo, w którym opowiedział o tym jak długo fani czekali na jego pierwszą walkę po powrocie do WWE, następnie dodał, że jego przeciwnik, który stoi obok powinien zmienić swoją nazwę na ”Apollo Lose” Crew nie wytrzymał i bez problemu powalił Hawkinsa, który oświadczył, że ten zepsuł jego debiut i nie zamierza dziś walczyć.

» Poniżej przedstawiamy zapowiedź starcia ”Title vs Power” jakie zobaczymy podczas Impact Wrestling. Udział w nim wezmą Gail Kim oraz Maria Kanellis-Bennett:

» Amazon Kids za pośrednictwem twittera poinformowało, że WWE Hall of Famer Edge pojawi się jako gość specjalny w programie dziecięcym ”Bookaboo”, który został stworzony przez Lucy Goodmana, a jego emisja w UK nastąpiła w 2009 roku.

» Przed rozpoczęciem wtorkowego odcinka SmackDown Live odbył się dark match, w którym Natalya pokonała lokalną wrestlerkę.