Aktualizacja dotycząca stanu zdrowia Paula Heymana, Kurt Angle na temat swojej przygody na scenie niezależnej, Cody Rhodes opowiada o walce z The Shield podczas Battleground 2013, Ronda Rousey kończy z MMA?, ACH odejdzie z Ring of Honor

» Jakiś czas temu podaliśmy informację o tym, że Paul Heyman został przewieziony do pobliskiego szpitala po tym jak zainkasował speara od Goldberga podczas wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW. WWE za pośrednictwem twittera poinformowało, że Paul Heyman został wypuszczony ze szpitala i nie doznał żadnych poważniejszych urazów oprócz stłuczenia żeber.

» Były WWE & TNA Superstar Kurt Angle wystąpił gościnnie w programie ”The Steve Austin Show”, w którym wypowiedział się na temat swojego życia na scenie niezależnej:

”Chciałem zrobić sobie przerwę, ale otrzymałem szansę na walkę z kilkoma świetnymi facetami. Jednym z nich był Cody Rhodes, razem z nim miałem okazję kilkukrotnie współpracować, to było szalone. Scena niezależna jest niesamowita, zwłaszcza w Wielkiej Brytanii bądź Szkocji. Na eventy przychodzi około 4-7 tysięcy fanów. Pieniądze jakie otrzymuje są również bardzo duże, wrestling stoi na świetnym poziomie. Jestem bardzo zadowolony z wynagrodzenia jakie otrzymuję. Z jakiegoś powodu wolę pracować w Wielkiej Brytanii niż na scenie niezależnej w Stanach Zjednoczonych”.

» Były WWE Superstar Cody Rhodes udzielił wywiadu dla lokalnej stacji radiowej w Manchesterze, w którym wypowiedział się na temat oryginalnych planów dotyczących gali WWE Battleground 2013, a także wspomina historię swojego ojca:

”Mój tata dosłownie nie mógł się doczekać naszego debiutu w ringu. Mogę również opowiedzieć wszystkie plany dotyczące gali Battleground. Miała być to gra wojenna, dlatego nazwano ją Battleground. To ja i gorące chłopaki vs The Shield, to miało być coś innego. Wraz z moim bratem oraz ojcem mieliśmy zmierzyć się na tej gali z The Shield, lecz mój ojciec skarżył się na ból w kolanie. Mój tata chciał być młody i to było jego największe marzenie. Chciał zmierzyć się z Deanem Ambrosem. Do tej walki na szczęście doszło, a tuż po jej zakończeniu podszedł do nas sam prezes WWE Vince McMahon pogratulował mojemu tacie i powiedział, że to był jeden z najlepszych pojedynków jakie miał okazję oglądać”.

» Ronda Rousey udzieliła wywiadu dla portalu Upgruv.com, w którym wypowiedziała się na temat zakończenia kariery w MMA oraz możliwości pracy w WWE:

”Powrót do oktagonu Rondy Rousey może być jedną z moich ostatnich walk. Minęło jedynie 13 miesięcy odkąd byłam mistrzyni kategorii koguciej niestety przegrałam w szokującym stylu z Holly Holm, jednakże dla wielu osób wydaje się to być wiecznością. Przez długi czas nie dawałam znać mediom jakie są moje dalsze plany. Teraz, gdy ogłoszono moją walkę z Amandą Nunes na UFC 207, zapowiedziałam, iż może być to jeden z moich ostatnich występów w MMA. Nie mam zamiaru już długo walczyć, mam zamiar z tym skończyć. To na pewno jeden z moich ostatnich występów w oktagonie. Niech wszyscy lepiej oglądają tę walkę, bo show nie będzie trwał wiecznie”.

Rousey (12-1 MMA) jest jedną z najbardziej dominujących zawodniczek w historii tego sportu. Amerykanka, poza tym, że kończyła swoje walki w błyskawicznym tempie, podbijała również Hollywood, pojawiając się na okładkach magazynów oraz występując w filmach. Od 2013 do 2015 roku obroniła swój pas mistrzowski 6 razy. Po przegranej na UFC 193, Ronda nie była w najlepszym stanie psychicznym. Teraz Amerykanka mówi, iż najgorsze jest oczekiwanie. To cała otoczka walki jest najbardziej męcząca. Wolałabym walczyć już teraz, zjeść dobry obiad i wejść do oktagonu. Najgorsze jest czekanie. Tygodnie budowania napięcia, spotkania z moją przeciwniczką, wielkie widowisko, najważniejsza rzecz w życiu, a na to wszystko patrzą miliony widzów. Jeśli walka byłaby za chwilę, nie byłabym w ogóle zdenerwowana. Oczekiwanie na pojedynek męczy mnie najbardziej. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

» Portal PWInsider.com donosi, że Superstar Ring of Honor ACH odejdzie z federacji po wygaśnięciu jego umowy. ACH był związany z ROH od 2012 roku, natomiast jego relacje z oficjelami uległy diametralnej zmianie po tym jak w tajemnicy ACH wystąpił podczas kilku eventów organizowanych przez federację AAW.