Aktualizacja dotycząca stanu zdrowia Deana Ambrose’a, Czy powstanie nowy tag team na RAW?, Stephanie McMahon o swoich oczekiwaniach odnośnie Royal Rumble

» Na oficjalnej stronie WWE.com pojawiła się aktualizacja dotycząca urazu jakiego nabawił się Dean Ambrose podczas poniedziałkowego odcinka Monday Night RAW w momencie, gdy został brutalnie zaatakowany przez Samoa Joe. Członek The Shield został przewieziony do pobliskiego ośrodka medycznego i wiemy, że będzie musiał poddać się operacji, która wyeliminuje go na kilka miesięcy. W tym momencie jest on drugim z członków The Shield, który w brutalny sposób został z kontuzjowany przez byłego mistrza NXT.

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo były WWE Universal Champion Finn Balor oraz jego tag team partner Hideo Itami wypowiedzieli się na temat swojej wspólnej przygody z wrestlingiem. Warto zaznaczyć, że na poniedziałkowym RAW byliśmy świadkami debiutu Itamiego:

» Stephanie McMahon udzieliła wywiadu dla ESPN.com, w którym wypowiedziała się na temat historycznego women’s royal rumble matchu:

”Takie plany powstały jakiś czas temu. W ostatnim czasie, a dokładniej w przeciągu trzech lat wrestling z udziałem kobiet przeszedł niesamowitą rewolucję. Regularne występy w telewizji na tygodniówkach oraz galach PPV, pierwszy Hell in a Cell Match, pierwszy Money in the Bank Match, więc nadszedł czas na pierwszy Women’s royal rumble match. Za każdym razem, gdy nasze kobiety miały okazję do zaprezentowania się w ważnych wydarzeniach, radziły sobie bardzo dobrze i jestem pewna tego, iż 28 stycznia 2018 będzie podobnie”.