Aktualizacja dotycząca kontuzjowanych gwiazd WWE, Ronda Rousey o rewolucji w kobiecym sporcie

» Na oficjalnej stronie federacji World Wrestling Entertainment pojawiła się aktualizacja dotycząca obecnie kontuzjowanych gwiazd WWE:

* W ostatnim czasie z urazem zmaga się Sami Zayn, którego będzie czekała kolejna operacja. Wrestler ma nadzieję, iż uda mu się powrócić do ringu WWE dopiero w trakcie WrestleManii 35 na początku 2019 roku. Sami zranił się podczas live eventu WWE w Montrealu, który miał miejsce 5 sierpnia 2017 roku, gdzie jego rywalem był ówczesny mistrz WWE Jinder Mahal. Zayn zmaga się z kontuzją od sierpnia zeszłego roku.

* Ruby Riott zmaga się z urazem lewego kolana, którego nabawiła się 29 czerwca na live evencie w Rapid City podczas starcia z Daną Brooke. Ruby pomyślnie przeszła badania i dowiedzieliśmy się, że 30 lipca powróci do ringu – tak twierdzi The Wrestling Observer Newsletter.

* Oney Lorcan doznał kontuzji w trakcie WWE NXT TakeOver w Chicago podczas konfrontacji wspólnej z Dannym Burchem, a ich rywalami byli The Undisputed Era. Burch w tym tygodniu potwierdził, że jego tag team partner będzie nieobecny w telewizji przez trzy miesiące, ponieważ czeka go operacja.

* WWE RAW Tag Team Champion Bray Wyatt zmaga się z kilkoma obrażeniami po tym, jak był uczestnikiem piątkowego wypadku samochodowego w Tampa. Ta sytuacja spowodowała, iż Bray nie pojawił się na live eventach oraz poniedziałkowym odcinku Monday Night RAW. Jak wiadomo wrestler ma pojawić się 15 lipca na gali Extreme Rules.

» Ronda Rousey jest pierwszą kobietą, która znajdzie się w gronie elitarnych fighterów, dzięki czemu w ostatnim czasie na konferencji prasowej pochwaliła się takim osiągnięciem:

”Jestem pierwszą kobietą stojącą przed wami, która może pochwalić się tym niesamowitym zaszczytem i osiągnięciem. Oczywiście stwierdzam, że mogę być pierwszą kobietą z wielu – powiedziała Rousey. Rozglądam się dookoła i widzę, że został zbudowany/rozbudowany podział: na sport, na rewolucję i wspólnie na nowo zdefiniowaliśmy, co oznacza bycie silnym, seksownym i nikt nie rozpoznaje kobiet po tym jak walczą”.