Aktualizacja dotycząca kontuzjowanych gwiazd WWE, Lacey Lane wkrótce dołączy do WWE?, Zapowiedziany kick off match na Extreme Rules

» Poniżej przedstawiamy najnowsze aktualizacje dotyczące kontuzjowanych gwiazd WWE, które niedługo powinny powrócić do ringu:

* Wszystko wskazuje na to, że Charlotte Flair powróci do ringu w ciągu trzech najbliższych tygodni. Warto dodać, że jest ona nieobecna z powodu pęknięcia implantu piersi, przez co musiała poddać się operacji.

* Oczekuje się powrotu Jasona Jordana wtedy, kiedy oficjele WWE zdecydują się na wymyślenie odpowiedniej fabuły dla niego. Wrestler jest nieobecny z powodu drobnego zabiegu szyi, któremu musiał się poddać.

* Dean Ambrose ma powrócić do ringu pod koniec lata, czyli nie wcześniej niż po gali PPV SummerSlam. Słowo, które przejawia się w różnych raportach, to wrzesień.

» Dave Meltzer twierdzi, że oficjele WWE wyrazili zainteresowanie pozyskaniem gwiazdy sceny niezależnej, Lacey Lane. Na obecną chwilę nie wiadomo, czy wrestlerka będzie częścią turnieju WWE Mae Young Classic, czy umowy rozwojowej, która umożliwi jej występy w WWE NXT. Jeżeli dowiemy się czegoś ciekawego w jej sprawie, to od razu was o tym poinformujemy.

» Federacja World Wrestling Entertainment poinformowała, że podczas Extreme Rules Kickoff Pre-Show odbędzie się konfrontacja z udziałem byłego mistrza WWE NXT Andrade „Cien” Almasa oraz Sin Cary. Od jakiegoś czasu panowie mają ze sobą na pieńku i od bodajże dwóch miesięcy pracują ze sobą na live eventach.