AJ Styles zachowa tytuł podczas Royal Rumble 2017?, John Cena na temat ratingu SmackDown Live, Wyprzedaż koszulek Johna Ceny, Znana data turnieju NJPW G-1 Climax, Zdjęcie Luke’a Bryana z AJ Stylesem, Wideo z Tommym Endem

» Poniżej przedstawiamy materiał promujący live event WWE, który odbędzie się 4 lutego. Podobno w walce wieczoru AJ Styles ma zmierzyć się z Deanem Ambrosem o WWE Championship. Jeśli to jest prawda, to podczas gali Royal Rumble AJ Styles pokona Johna Cenę i zachowa tytuł:

» WWE Superstar John Cena za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat pobicia Monday Night RAW przez SmackDown Live pod względem ratingu:

» Na wczorajszym live evencie RAW w Brooklynie w sklepie WWE sprzedawane były koszulki Johna Ceny, który nawet nie znajdował się na show.

Co ciekawe, wszystkie jego koszulki zostały wyprzedane.

» Portal PWInsider.com donosi, że w lipcu przyszłego roku odbędą się pierwsze nagrania turnieju NJPW G-1 Climax, w którym udział wezmą między innymi gwiazdy Ring of Honor, a także Rocky Romero. Więcej informacji pojawi się wkrótce.

» Piosenkarz Luke Bryan za pośrednictwem Twittera opublikował zdjęcie z WWE Championem AJ Stylesem:

» W poniższym materiale wideo ukazany jest Tommy End, który niedawno podpisał kontrakt z federacją WWE: