AJ Styles w Miz TV, Premiera Total Bellas, Shane McMahon na SmackDown, SIWY Challenge

» WWE ogłosiło, że AJ Styles będzie gościem odcinka Miz TV, które będzie miało miejsce na SmackDown w ten czwartek. Miz pewnie będzie pytał o atak Karla Andersona i Doca Gallowsa na WWE World Heavyweight Championa – Romna Reignsa. Jak wiemy, wczoraj podczas RAW, Styles powiedział, że nie z tym nic wspólnego, a wy jak myślicie? Piszcie w komentarzach!
Dodatkowo AJ mówił, że nie potrzebuje pomocy przy walce z Romanem, ponieważ jak sam to zacytował „króluje w ringu”.

» Na wczorajszym RAW ogłoszono także, że powstanie nowy program „Total Bellas”, który podobno będzie miał swoją premierę w październiku. Będzie to bardziej serial dokumentalny, aniżeli reality show, a w odcinkach oprócz Brie i Nikki Bella, będą pojawiać się także John Cena, Daniel Bryan oraz John Laurinaitis.

» Wracając do następnego SmackDown, to przypominamy, iż na nim również zjawi się Shane McMahon. Czy obejmie kontrolę i nad błękitną tygodniówką? Okaże się już niebawem!

» Na koniec informacja z polskiej sceny wrestlingu. Otóż Maniac Zone Wrestling zapowiedziało, iż na gali Beatdown 14 maja w Głuchołazach, zobaczymy „SIWY Challenge”, co oznacza, iż dobrze znany głuchołaskiej publiczności – Szymon „SIWY” Siwiec wejdzie na ring i przyjmie każde wyzwanie z zaplecza MZW.

Jak myślicie – kto będzie chętny na walkę z Szymonem? 😉

 

Newsy przygotowali: Dominik Barnowski i Patryk Dereszyński