AJ Styles vs Jinder Mahal vs John Cena, Video skrót z gali MZW Freak Show, Wyniki „Nagród KPW”, Podsumowanie 2017 roku

» Podczas ostatniego live eventu w tym roku z udziałem gwiazd SmackDown, WWE Champion AJ Styles pokonał Jindera Mahala oraz Johna Cenę w Triple Threat Matchu dzięki czemu zachował pas mistrzowski. Całą walkę możecie obejrzeć poniżej:

» Tymczasem Maniac Zone Wrestling opublikowało skrót video z ostatniej gali we Wrocławiu:

» 30 grudnia w Gdańsku odbyła się natomiast pierwsza ceremonia wręczenia nagród KPW. Oto zwycięzcy w poszczególnych kategoriach:

Wrestler roku – Robert Star
Odkrycie roku – Peter Pannache
Mówca roku – Gracjan Korpo
Gala roku – Godzina Zero 2017
Zaskoczenie roku – GREG wyrzuca Boski Ostrowski z balkonu
Walka roku – Siedmiu Wspaniałych (Godzina Zero 2017)

» Na zakończenie chcielibyśmy podsumować ubiegły już rok 2017 jeśli chodzi o działalność portalu MyWrestling:

– 2 lata działalności
29 marca 2015 był dniem w którym odbyła się WrestleMania 31. W tym także dniu wystartował portal MyWrestling, dziś funkcjonujący już również na takich serwisach jak Twitter, YouTube, czy Instagram. Czy zamierzamy na tym poprzestać? Absolutnie nie!

– The Real Bomb
Seria krótkich zapowiedzi w postaci filmików na YouTube, która prowadziła do ogłoszenia współpracy z Kombat Pro Wrestling a także wspólnego podcastu przedstawiciela KPW z przedstawicielem MZW. Kamil Aleksander i Asmund udowodnili, że się da. My także.

– Współpraca z forum WrestleFans
Może nie wszystko obecnie wygląda tak jak w założeniach, jednak na pewno współpraca ta sprawiła, że i forum WF ma więcej użytkowników, i my mamy więcej czytelników. Mimo, iż projekt WFQ Community okazał się niestety jednym z największych niewypałów, mamy nadzieję, że jeszcze będziemy potrafili Was mile zaskoczyć.

– Powstanie nowej grupy na Facebooku
Prawdą jest, że obecnie jeśli chodzi o wrestling na Facebooku królują grupy. My mieliśmy ją niemal od początku, jednakże w pewnym okresie trochę zaniedbaliśmy pewne sprawy i trzeba było zbudować wszystko od początku. Dlatego też założyliśmy całkowicie nową grupę, która dziś jest miejscem dyskusji wielu fanów wrestlingu.

– Zmiana wyglądu strony
Drugie urodziny wiązały się ze zmianą oprawy graficznej naszego internetowego portalu. Według wielu czytelników, zmiana ta sprawiła, że portal stał się jeszcze bardziej profesjonalny. Niedawno, bo 6 grudnia postanowiliśmy pójść krok dalej i dzięki pomocy naszego nowego świetnego grafika, dopracowaliśmy pewne aspekty graficzne. Efekty? Niesamowite.

– „Czy wiesz, że…?”
2017 rok to także start nowego cyklu na naszym YouTube’owskim kanale. Dzięki Marcelowi mogliście dowiedzieć się wielu ciekawostek o WrestleManii, czy Survivor Series.

– Konkursy z biletami na gale KPW i MZW
Dzięki współpracy ale przede wszystkim uprzejmości Kombat Pro Wrestling i Maniac Zone Wrestling, w tym roku mieliśmy okazję przeprowadzić kilka konkursów z biletami do wygrania, które cieszyły się dużym zainteresowaniem.

– Wspólne wyjazdy na gale
W lutym i w grudniu MyWrestling opanowało stolicę Dolnego Śląska. Świetnie bawiliśmy się na galach organizowanych przez MZW, ale i bardzo fajnie spędziliśmy czas w międzyczasie. Niesamowita atmosfera, bardzo udane wyjazdy!

Jeśli chodzi o rok przyszły, na pewno możecie spodziewać się wielu niespodzianek. Już teraz możemy śmiało zapowiedzieć, że będzie się działo. Szykujemy dla Was jeszcze więcej konkursów, jeszcze więcej materiałów a także jeszcze więcej postów!

Póki co, dziękujemy za to że jesteście z nami, za każdą waszą aktywność, każdy wasz komentarz i nawet każdy wasz przysłowiowy lajk. To co robimy, robimy dla was i cieszy nas niezmiernie, że jest was tak wiele!

DZIĘKUJEMY! WY ROK BĘDZIE JESZCZE LEPSZY!