AJ Styles pretendentem do pasa WWE?, Sin Cara nowym mistrzem US?, Słowa Alicii Fox zostały wysłuchane przez WWE

» Podczas wtorkowego odcinka WWE SmackDown Live byliśmy świadkami segmentu z udziałem obecnego mistrza WWE Jindera Mahala, który rzucił wyzwanie Brockowi Lesnarowi do walki na gali Survivor Series. Jednak wiele wskazuje na to, że jeśli mistrz WWE Universal nie zaakceptuje wyzwania zawodnika pochodzącego z Kanady to jego rywalem będzie były mistrz Stanów Zjednoczonych AJ Styles, który wyśmiał słowa jakie padły z ust Mahala.

» Portal internetowy PWInsider.com informuje o tym, że po zwycięstwie Sin Cary nad Baronem Corbinem podczas wtorkowego odcinka SmackDown Live wkrótce zyska on miano pretendenta do pasa mistrzowskiego Stanów Zjednoczonych.

» Jest to dobry tydzień dla Alicii Fox, o której ostatnio było głośno w sieci z powodu jej rozmowy z Lilian Garcią. Podczas tego wywiadu była mistrzyni Div wyjawiła, że często jest zażenowana swoją karierą oraz wypomniała, że nigdy nie miała żadnej swojej koszulki. Najwyraźniej WWE usłyszało jej słowa oraz prośby fanów, ponieważ niedawno w ich sklepie pojawiła się pierwsza koszulka Alicii. Produkt możecie obejrzeć i zamówić tutaj.

Jednakże nie był to koniec dobrych wiadomości dla fanów Fox w tym tygodniu. Wygląda na to, że WWE postanowiło ją trochę podbudować. Z powodu porażki na ostatnim Raw w walce z Sashą Banks, doszło między nimi do bójki za kulisami podczas której Fox popchnęła sędziego. WWE później ogłosiło, że za swój nielegalny czyn Alicia została ukaraną grzywną. Doprowadziło to również do pojedynku na Kickoffie gali TLC, która odbędzie się już w tę niedzielę. The Boss zawalczy z Alicią w rewanżu. Będzie to trzeci pojedynek kobiet na tym show.

Więcej informacji dotyczących kobiet WWE znajdziecie na stronie Women Of Wrestling Poland.

No Comment.