AJ Styles podpisze trzyletni kontrakt z WWE?, Xavier Woods niezadowolony obecną pozycją w WWE, Dwa segmenty zapowiedziane na SmackDown

» Portale zagraniczne informują o tym, że były WWE Champion AJ Styles rozmawia z oficjelami WWE w sprawie podpisania nowej umowy. Obie strony będą chciały domknąć negocjacje jeszcze w tym roku, co pozwoli Stylesowi na swobodną pracę. AJ chce, aby jego grafik był trochę lżejszy, przez co będzie mógł więcej czasu spędzać ze swoją rodziną. Taki kontrakt ma Randy Orton występujący regularnie w telewizji, natomiast nie pojawia się na wszystkich live eventach. Według źródeł umowa ma zostać podpisana na trzy lata i być może będzie, to ostatnia przygoda Stylesa z wrestlingiem, gdyż wielokrotnie nie ukrywał, że nie zamierza walczyć do 50 lat.

» Członek The New Day, czyli Xavier Woods jest jedną z wielu osób, które za pośrednictwem Twittera wyraziły niezadowolenie z tego, że oficjele WWE nie zaliczyli Kick-Offu Survivor Series do ostatecznego bilansu obu brandów. Wrestler zaznaczył, że dywizje tag teamowe powinny być lepiej traktowane niż obecnie ma, to miejsce.

» Podczas dzisiejszego odcinka WWE SmackDown Live dojdzie do segmentu z udziałem Daniela Bryana, który w zeszłym tygodniu przeszedł heel turn i zdobył WWE Championship. Także odbędzie się Thanksgiving Feast Fight: The New Day vs. The Bar & Big Show.