AJ Styles odpowiada na chanty „CM Punk”, Przeciwnik dla Setha Rollinsa na Clash of Champions, Finał turnieju King of the Ring, Kiedy ponownie zobaczymy Bray’a Wyatta?

» Podczas walki wieczoru ostatniego RAW, Seth Rollins mierzył się z AJ Stylesem w starciu Champion vs Champion. W pewnym momencie publiczność zgromadzona na arenie zaczęła skandować „CM Punk! CM Punk!”, na co AJ postanowił odpowiedzieć popularnym w świecie wrestlingu gestem:

» Tymczasem w kontekście Setha Rollinsa i jego rywala na galę Clash of Champions awizowany jest Braun Strowman. Według Dave’a Meltzera, Strowman ma wkrótce rzucić wyzwanie Rollinsowi, a do ich ostatniego spojrzenia oczy w oczy doszło już na ostatnim RAW, kiedy to „The Monster Among Men” pomógł mistrzowi Universal przed atakiem The OC.

» Także na Clash of Champions ma dojść do finału turnieju King of The Ring, który powróci już na najbliższym Monday Night RAW i będzie kontynuowany przez następne tygodniówki. Wśród uczestników są m.in. Kevin Owens, Shelton Benjamin, czy Andrade.

» Wszystko wskazuje na to, że na następnym RAW obecny będzie również „The Fiend” Bray Wyatt. Ostatni raz był on widziany na SummerSlam, gdzie pokonał Finna Balora. Jego obecność na najbliższej tygodniówce reklamuje arena na której odbędzie się RAW.