AJ Styles odnośnie wprowadzenia Jeffa Jarretta do HOF, Trish Stratus o zawieszeniu kariery przez Paige, Alicia Fox wcześniej powróci niż zakładano?

» WWE Champion AJ Styles wypowiedział się na temat wprowadzenia Jeffa Jarretta do WWE Hall of Fame:

”Jeff rozpoczął swoją karierę w WWE, czyli w tym miejscu wyrobił swoją markę. Dużo pracowałem z Jeffem i miałem okazję poznać jego wszystkie mocne i słabsze strony. Jestem podekscytowany oraz bardzo dumny z tego iż Jeff znajdzie się w Hall of Fame”.

» WWE Hall of Famer Trish Stratus wystąpiła gościnnie w najnowszym podcaście Lilian Garcia, w którym wypowiedziała się na temat zawieszenia kariery przez byłą mistrzynię Divas WWE Paige:

”To przykre, ale trzeba się z tym pogodzić. Każdy wie, że istnieje wielkie ryzyko związane z naszym biznesem. Tylko garstka ludzi robi to samo co my i tylko garstka ludzi może robić to codziennie. Niestety Paige wiedziała co wiąże się z wrestlingiem i bardzo jej współczuję, gdyż przed nią stała otworem wielka kariera”.

» WWE Women Alicia Fox za pośrednictwem Instagrama poinformowała o tym, że może być gotowa na powrót do ringu w najbliższym czasie. Warto zaznaczyć, że od stycznia zawodniczka nie pojawiła się w telewizji ze względu na złamaną kość ogonową przez co nie wzięła udziału w historycznym kobiecym Royal Rumble Matchu oraz w turnieju Mixed Match Challenge.