AJ Styles o współpracy z Brockiem Lesnarem, Push dla Barona Corbina po WrestleManii?, Komentarz Samiego Zayna po zwolnieniu z WWE

» WWE Champion AJ Styles udzielił wywiadu dla Sportskeeda, w którym wypowiedział się na temat współpracy z Brockiem Lesnarem:

”Myślę, że to jest coś co zależało tylko i wyłącznie od Brocka Lesnara. Jeśli on będzie chciał jeszcze raz ze mną współpracować to tak będzie. Myślę, że razem stawiamy na widowiskowy pojedynek i to była bardzo dobra współpraca. Ekscytujący mecz, po którym nikt nie wiedział czego można się spodziewać. Jestem bardzo dumny z siebie”.

» W poniższym materiale wideo, Baron Corbin wyjawił, że zamierza zostać dwukrotnym zwycięzcą Andre Battle Royal, ponieważ WWE oraz Universal Championship są niedostępne dla niego w tym momencie. Na zakończenie stwierdził, że zamierza pokonać wszystkich w Battle Royal:

» WWE SmackDown Star, Sami Zayn za pośrednictwem Twittera opublikował wpis dotyczący brutalnego ataku na Danielu Bryanie. Jak wiadomo GM został oczyszczony i może powróci do ringu WWE:

Natomiast Sami Zayn oraz Kevin Owens zostali usunięci z działu Superstars w zakładce SmackDown na wwe.com.