AJ Styles o debiucie Miro w AEW oraz możliwości przejścia kolejnych osób z WWE do konkurencji, Ponad milion widzów ostatniego Dynamite na TNT, Oglądalność NXT Super Tuesday II, Zapowiedź powrotu WWE NXT UK

» Na ostatnim Dynamite, w AEW zadebiutował Miro, który wcześniej występował w WWE pod pseudonimem Rusev. Podczas streamu na Twitchu, AJ Styles został zapytany o tę sytuację oraz możliwość przejścia do AEW większej liczby wrestlerów WWE w niedalekiej przyszłości.

“Słuchaj, to jest biznes w którym wszyscy jesteśmy. Jako wrestler musisz iść tam, gdzie zabierze Cię biznes. Jeśli jesteś w stanie im pomóc [swojej nowej organizacji], a oni chcą robić z tobą interesy, to masz wszelkie powody, aby to zrobić. Jako wrestler podejmujący decyzję biznesową dbasz o swój najlepszy interes, nie ma znaczenia jaka jest to organizacja. Nie ma tu nic dobrego ani złego, wszystko zależy od tego jak na to spojrzysz.” – powiedział Styles, jedyny wrestler na świecie, który był właścicielem mistrzostw świata WWE, IWGP, NWA oraz TNA.

Jeśli chodzi o debiut Miro w AEW, AJ odpowiedział, że słyszał o tym, ale nie zagłębił się w szczegóły. Syn Stylesa, który często dołącza do niego podczas streamów zastanawiał się, dlaczego Lana, żona Miro, nadal jest częścią rosteru WWE.

“Ponieważ to praca. Dlaczego dwoje żonatych ludzi nie może pracować w różnych miejscach? Dla przykładu, twój mąż pracuje w Pepsi, a ty pracujesz w Coca-Coli. Tak jest. To nie pierwszy raz, kiedy to się zdarzyło i nie będzie to ostatni.” – odpowiedział.

Wcześniej tego roku, pojawiły się informacje, że AJ Styles miał zadebiutować razem z Karlem Andersonem i Lukiem Gallowsem w AEW podczas pierwszego Dynamite w historii. Zamiast tego, Styles zdecydował się pozostać w WWE podpisując z nimi nowy, 5-letni kontrakt.

» Jeśli chodzi o ostatni odcinek AEW Dynamite, to federacja Tony’ego Khana może mieć duże powody do zadowolenia. Środowy epizod na TNT obejrzało 1.016 miliona osób (+9.5% względem ostatniego tygodnia). To czwarty raz, kiedy Dynamite udało się zgromadzić przed telewizorami ponad milion widzów. Ostatni raz miało to miejsce w październiku 2019 roku. Jeśli chodzi o kluczową demografię 18-49 lat, program uzyskał rating 0.37 i znalazł się na siódmym miejscu w klasyfikacji Cable Top 150.

Jak widać, poniżej gwiazdy AEW, Chris Jericho i MJF dodali tweeta o takiej samej treści, dokładnie w tym samym czasie 🙂

» NXT Super Tuesday II, czyli kolejną wtorkową tygodniówkę złoto-czarnego brandu WWE na USA Network obejrzało natomiast 838,000 widzów, co jest lekkim spadkiem w porównaniu z zeszłym tygodniem. Warto jednak zaznaczyć, że jest to trzeci najlepszy wynik dla NXT w 2020 roku. W demografii 18-49 lat, odcinek uzyskał rating 0.22 i uplasował się na 15 miejscu w klasyfikacji Cable Top 150.

» Na koniec, zapowiedź powrotu tygodniówki NXT UK, która została opublikowana na oficjalnym kanale WWE na YouTube:

Show powróci 17 września i tradycyjnie wszystkie odcinki będą dostępne na WWE Network.