AJ Lee pojawi się w WWE BackStage?. Czy na TLC obejrzymy starcie Kevina Owensa z Sethem Rollinsem?, Sean Waltman o swojej najlepszej walce

» Były WWE Superstar CM Punk za pośrednictwem Twittera opublikował wpis, w którym stwierdził, że chciałby zobaczyć w WWE Backstage takie osoby, jak: Rhea Ripley, Asuka, Kairi Sane, WWE SmackDown Women’s Champion Bayley oraz Sashę Banks. Jeden z użytkowników Twittera zapytał, czy była wrestlerka WWE AJ Lee może pojawić się w programie. Na to pytanie odpowiedziała żona Punka w następujący sposób:

“Nie, dziękuję, od dawna jestem na emeryturze. Jednak następnym razem będę w mieście pijąc kawę i jedząc przekąski. Zawsze mam ochotę na przekąski”.

» Dave Meltzer w najnowszej odsłonie Wrestling Observer Radio wyjawił, że pierwotnie podczas niedzielnej gali WWE PPV TLC miało odbyć się starcie z udziałem Setha Rollinsa oraz Kevina Owensa. Jak wiadomo ta dwójka ma ze sobą na pieńku od dłuższego czasu, ponieważ to właśnie Rollins stał za atakami członków The Authors Of Pail na byłym Universal Championie. Ta walka najprawdopodobniej się nie odbędzie ze względu na kontuzję, to jest złamany palec u Setha Rollinsa, o tym informowaliśmy ostatnio na naszej stronie. Natomiast na poniedziałkowym RAW, Kevin Owens został przetransportowany karetką do szpitala, więc wydaje się, iż ta walka zostanie odłożona na później.

» WWE Hall of Famer Sean Waltman za pośrednictwem Twittera został zapytany przez fanów o wybranie najlepszego meczu w swojej karierze. Jak się okazało były wrestler zamiast jednej walki wspomniał o kilku, w których pracowało jako 1-2-3 Kid:

“Kid-Razor vs HBK-Diesel & 123 Kid vs Bret Hart”.

Jakiś czas temu na stronie pojawiła się informacja, że Sean razem z pozostałymi członkami nWo zostanie po raz drugi wprowadzony do WWE Hall of Fame.