AEW vs. NXT, FOX niezadowolone z segmentu Hardy’ego z Sheamusem, dlaczego Blanca Belair zniknęła z RAW?

» Jak podaje Showbuzz Daily, AEW Dynamite znowu wygrało w “wojnie” tygodniówek. Dwugodzinne show All Elite Wrestling oglądało średnio 772.000 widzów, NXT zaś oglądało 746.000 widzów. To już trzeci tydzień z rzędu, w którym wygrywa Dynamite.

» Stacja FOX nie była zbyt zadowolona z segmentu, w którym Sheamus zmusił Jeffa Hardy’ego do oddania moczu za czarnym parawanem, ponieważ chciał być pewny, że jego rywal nie ma w organizmie narkotyków. Jeff na końcu oblał moczem Sheamusa. Segment ten był podobny do tego z 2006 roku, w którym brali udział Shawn Michaels, Vince McMahon i Shane McMahon.
O ile na Wschodnim Wybrzeżu ten moment został wyemitowany, to za Zachodnim Wybrzeżu od razu zastąpiono to reklamami. Według Dave’a Meltzera z radia Wrestling Observer, urzędnicy FOX podobno stwierdzili, że to naruszyło ich standardy i praktyki. Dlatego właśnie zrobili przerwę reklamową tuż przed oblaniem, aby widzowie z Zachodniego Wybrzeża tego nie widzieli.

» Bianca Belair wraz z Montezem Fordem i Angelo Dawkinsem została przetransferowana na RAW, pojawiła się na show przez kilka tygodni, a później zniknęła. Od czasu do czasu występuje jedynie na Main Event. Dave Meltzer wyjaśnił, co się stało z wrestlerką. WWE przygotowywało ją do dołączenia do Street Profits, ale potem zdecydowano się na segmenty komediowe, do których nie pasowała. WWE jednak nie zrezygnowało zupełnie z zawodniczki, po prostu tym razem nie pasowała do planów.