AEW Dynamite 30 października 2019: Raport

Znajdujemy się w Charleston Coliseum w Convention Center. Na lotnisku widzimy obecnego Tony’ego Schiavone, który podkręca hype odnośnie podpisania kontraktu na walkę z udziałem Cody’ego i AEW World Championa Chrisa Jericho podczas gali PPV Full Gear. Następnie widzimy Dustina Rhodesa oraz Cody’ego ściskających sobie dłonie. Po tym wydarzeniu pretendent oraz Tony udali się w kierunku areny, gdzie dojdzie do podpisania kontraktu.

Następnie otrzymaliśmy krótkie podsumowanie wydarzeń z udziałem Jona Moxleya oraz PACa. Po show Pac położył krzesło na szyi swojego przeciwnika próbując go wykończyć, jednak przeszkodził mu Kenny Omega. Przy prezesie AEW Tonym Khanie pojawił się rozwścieczony Moxley, który dowiedział się, iż jego konfrontacja z Omegą będzie Unsanctioned Matchem, przez co nie będzie się liczył do wygranej/przegranej. Były wrestler WWE jeszcze bardziej się rozzłościł i powiedział, że Khan nie chce, aby on pokonał „jego podopiecznego”, ale cokolwiek się stanie Kenny’emu będzie winą Tony’ego.

Single Match
„Hangman” Adam Page vs. Sammy Guevara

Zwycięzca: „Hangman” Adam Page

Po walce Page wziął mikrofon i powiedział, że nie jest tajemnicą, iż kilka rzeczy nie poszło zgodnie z jego myślą, ale na Full Gear pokona PACa.

Na zapleczu otrzymaliśmy segment z udziałem The Rock ‚N Roll Express’ oraz Private Party.

Single Match
Shanna vs. Hikaru Shida

Zwyciężczyni: Hikaru Shida

Po walce otrzymaliśmy materiał wideo z udziałem Brandi Rhodes, która wyglądała jak wiedźma rzucająca zaklęcie. Przy niej zjawiła się Awesome Kong trzymająca kilka blond włosów, po czym pojawiła się dym i Panie znikają.

Chris Van Vliet prezentuje Rock ‚N Roll Express’. Panowie pojawili się trzymając AEW World Tag Team Championship, po czym zaczęli rozmawiać na temat powrotu do Zachodniej Wirginii, ale niespodziewanie z za pleców pojawili się Santana oraz Ortiz atakując członków Expressu. Po tej akcji na arenie zjawili się The Young Bucks przepędzając Ortiza oraz Santanę, a następnie sprawdzili w jakim stanie znajduje się Morton oraz jego tag team partner.

Six Man Tag Team Match
QT Marshall, John Silver i Alex Reynolds vs. Best Friends i Orange Cassidy

Zwycięzcy: Best Friends i Orange Cassidy

Widzimy AEW World Championa Chrisa Jericho siedzącego przy stole na arenie, gdzie dojdzie do podpisania kontraktu. Pierwszą osobą, która podpisała kontrakt był Cody. Następnie dokumenty zostały przekazane mistrzowi, który je przejrzał, wstał i roześmiał się. Y2J powiedział, że pojedynek ten jest zbyt ważny, aby wykonać na kimś powerbomb o stół.

Jericho dodał, że jest to największy mecz w historii Cody’ego, ponieważ jeśli wygra, dostanie to, czego zawsze chciał…. World Championship, ale jeżeli przegra, to będzie świadczyło o tym, iż nie jest tak dobry jak mu się wydaje. Mistrz dopowiedział, że zamierza dać kilka cennych lekcji swojemu rywalowi, a następnie podpisał kontrakt i powiedział do Cody’ego, że są prawdziwymi zawodowcami, po czym podał rękę oponentowi i powiedział „Do zobaczenia 9 listopada na Full Gear. Cody odwdzięczył się i także podał rękę mistrzowi, a następnie wypowiedział kilka słów w jego kierunku.

Y2J powiedział, że Cody może stać z nim przez całą noc, ale chyba jest potrzebny w innym miejscu. W tle widzimy Dusty’ego, który został zaatakowany przez Hagera. Widząc to, Cody oraz MJF udali się w kierunku Jake’a próbując go odpędzić od swojego brata. Y2J na zakończenie segmentu powiedział „Możesz go zabrać do szpitala stary. Wesołego Halloween”.

Six Man Tag Team Match
The Hybrid 2 (Angelico & Jack Evans) i Kip Sabian vs. The Young Bucks i Kenny Omega

Zwycięzcy: The Young Bucks i Kenny Omega

Po walce The Young Bucks zostali zaatakowani przez Santanę oraz Ortiza, ale przegonił ich Kenny Omega.

Obecny w ringu „The Librarians” Peter Avalon otrzymał DDT od Jona Moxleya.

Jon Moxley chwycił mikrofon i powiedział, że podczas Full Gear będzie uczestnikiem Unsanctioned Matchu, w którym nie ma: ograniczenia czasowego, nie ma dyskwalifikacji, jest bez reguł, a także się nie liczy. Jon dodał, że kiedy pokona Omegę, to będzie udawać, iż nigdy do tego nie doszło. Moxley wspomniał, iż czuje się tak jakby AEW traktowało go, jak dziwaka trzymającego w małym pudełku. Jon dodał, że jeśli sytuacja z nim ma tak wyglądać, to ma w dupie, czy przegra, czy wygra i nie zamierza skupiać się na ślubowaniu swojego rekordu. Na zakończenie dodał, że pokona Omegę.

SCU vs. Lucha Bros (AEW World Tag Team Championship Match)

Zwycięzcy: SCU – Pierwsi AEW AEW World Tag Team Champions.