Adam Bravo: Wywiad dla MyWrestling

Adam Bravo to młody wrestler pochodzący z Gdyni, który 8 kwietnia 2017 roku zadebiutował w polskiej federacji Kombat Pro Wrestling.

Mateusz: 8 kwietnia w klubie Atlantic w Gdyni odbyła się gala Kombat Pro Wrestling Arena 6: Selekcja podczas której zadebiutowałeś. Jak oceniasz swój debiut? Co sądzisz na temat Sawickiego, czyli swojego przeciwnika z tejże gali?

Adam: Biorąc pod uwagę reakcje fanów myślę, że wypadłem dobrze ?
Sawicki to trudny i niebezpieczny przeciwnik. Pomimo ponad 110 kg jest szybki i zwinny.

Mateusz: Debiut w KPW masz już za sobą. Jaki jest twój kolejny cel? ?

Adam: Na początek chciałbym rewanżu z Sawickim. A co dalej? To co przyniesie przyszłość ?

Mateusz: Czyli rozumiem, że nie wszystko poszło po twojej myśli w ostatniej walce, ale tak czy inaczej zaprezentowałeś się z dobrej strony, więc powinieneś być z siebie zadowolony. Czy możesz wyjawić skąd wziął się pomysł na twój ring name ‚Adam Bravo’?

Adam: Chciałem aby był to polski ring name, ale również taki, który będzie łatwy do wymówienia przez obcokrajowców. I wpadłem z pomocą jednego z moich przyjaciół na „Adama Bravo” 😉

Mateusz: Tak więc rozumiem, że w twoich planach jest wyjazd za granicę ? Gdzie chciałbyś występować?

Adam: Aktualnie nie planuje żadnych wyjazdów. Występować chciałbym głównie w KPW, rozwój naszej polskiej federacji jest dla mnie bardzo ważny. Za granicą może jakieś pojedyncze występy ale nie widzi mi się wyjeżdżać na stałe przez najbliższe kilka dobrych lat.

Mateusz: Z kim z rosteru KPW masz najlepszy kontakt?

Adam: Trudno powiedzieć z kim mam najlepszy kontakt. Jest kilka osób. Głównie z Robertem, Peterem, Boskim i Mirą.

Zdjęcie użytkownika Robert Star.

Zdjęcie użytkownika Peter Pannache.

Zdjęcie użytkownika Boski Ostrowski.

Zdjęcie użytkownika Mira - wrestling.

Mateusz: W jaki sposób dowiedziałeś się o istnieniu w Polsce federacji wrestlingowych?

Adam: O istnieniu federacji w Polsce dowiedziałem się z internetu. Bylem jeszcze w podstawówce. Oglądaliśmy z kolegami różne strony związane z wrestlingiem i natrafiliśmy na szkołę DDW.

Mateusz: Co możesz powiedzieć o federacji Kombat Pro Wrestling?

Adam: KPW jest dla mnie jak dom. Od samego początku moich treningów czułem się tak jakby to była moja rodzina. KPW jest jeszcze młodą federacją, która coraz bardziej się rozwija. Myślę że jak tak dalej pójdzie to KPW będzie jedną z największych federacji w Europie.

Zdjęcie użytkownika Kombat Pro Wrestling.

Mateusz: Czy znajomi/rodzina wspierają Cię w tym co robisz?

Adam: Na początku moja rodzina nie była zbytnio przekonana do wrestlingu, ale z czasem stali się moim największym filarem. Ze znajomymi było inaczej, gdyż kiedyś mieliśmy wspólną pasję jaką jest wrestling. Teraz zostało kilka osób z tą pasją ale i tak wszyscy wspierają mnie w tym co robię.

Mateusz: Jak wygląda dzień wolny w twoim wykonaniu? Masz jakieś hobby?

Adam: Lubię bardzo sprawność fizyczną 🙂 codziennie staram się chodzić na siłownię, ewentualnie biegać albo jeździć na rowerze. A pozostały czas spędzam ze znajomymi albo w szkole.

Mateusz: Co jest najtrudniejsze w byciu wrestlerem?

Adam: Najtrudniejsza jest cierpliwość do nauki każdej techniki. Jest to bardzo niebezpieczny sport i bez treningów nie polecam próbować.

Mateusz: Czy jest coś co chciałbyś powiedzieć czytelnikom MyWrestling?

Adam: Chciałbym wszystkich pozdrowić i zaprosić na następne galę KPW ?

Mateusz: Dziękuję za poświęcenie czasu i udzielenie wywiadu dla MyWrestling. Pozdrawiamy i życzymy powodzenia w karierze oraz życiu osobistym.

Adam: Dziękuję ? i do zobaczenia na gali ?

autor wywiadu: Mateusz Polak

Link do fan page’a Adama: https://www.facebook.com/AdamBravoPoland/?fref=ts