Czy w Abu Dhabi poznamy nową mistrzynię RAW?, Daniel Bryan sędzią na SmackDown Live, John Gaburick odszedł z Impact Wrestling

» Podczas najbliższego piątkowego live eventu z udziałem gwiazd Monday Night RAW w Zjednoczonych Emiratach Arabskich ma dojść do historycznej obrony pasa mistrzowskiego w wykonaniu Alexy Bliss, która zmierzy się z Sashą Banks. Fani w Abu Dhabi będą mogli obejrzeć poczynania ze strony najlepszych kobiet czerwonego brandu.

» Portal internetowy F4WOnline.com informuje o tym, że Generalny Manager SmackDown Live Daniel Bryan jest reklamowany jako sędzia specjalny podczas eventu w Chicago. Jak wiadomo oficjele WWE zdecydowali się na taki ruch ze względu na wzrost sprzedaży biletów na to wydarzenie. Istnieje spore prawdopodobieństwo, że Daniel będzie w pewien sposób zaangażowany w ostateczny wynik pojedynku, z którym będzie sędziował.

» Portal internetowy PWInsider.com informuje o tym, że z federacją Impact Wrestling oficjalnie pożegnał się John Gaburick, który w przeszłości sprawował funkcję osoby odpowiedzialnej za produkt jednak jego miejsce zostanie zastąpione przez Scotta D’More oraz Sonjay Dutta.

No Comment.