WWE Superstars 14/10/2016 – Raport

Kolejny odcinek Superstars czas zacząć. Dzisiejsze show nagrano w Oracle Arena – Oakland, California.
Komentują Tom Philips & Corey Graves
Rozpoczynamy walką Tag teamową – Shining Stars vs Dwójka lokalnych zawodników, ukrytych pod ring-name’ami Jared Pimm & Josh Andrews

Walka numer 1: The Shining Stars (Primo & Epico) vs Jared Pimm & Josh Andrews [ich prawdziwe dane to: Will Cuevas & Matt Carlos]
Epico chciał przedstawić Joshowi broszurkę z atrakcjami z Portoryko, lecz był to podstęp, gdyż Epico wykonał rywalowi Clothesline Uppercut i zmiana z Primo, i po kilku przeskokach w końcu padła kolejna akcja, którą był Roundhouse Kick Body od Epico + Running Body Knee + Clothesline od Primo. Kilka ciosów od Primo, Irish Whip, ale nagła kontra w postaci Sunset Flipu od Andrewsa spowodowała że nastąpiła kolejna zmiana u Shining Stars, którzy wymierzyli Double Front Basement Dropkick. Po chwili atakowania rywala Epico wymierza kombinację Back Suplex + German Suplex + Vercical Delayed Suplex, i kolejna zmiana u zawodników z Portoryko. Josh znikąd wykonuje Inside Cradle – 1 Count, a po Jawbreakerze dokonał zmiany z Jaredem, który dzielnie atakował Primo. Irish Whip Jareda został skontrowany, jednak Pimm kontruje akcję, wychodząc następnie z zamiarem akcji z krawędzi ringu, jednak obrywa punchem w twarz, a następnie przyjmuje na siebie Suplex. Na ring wchodzi Epico, od razu wymierzając Double Underhook z przejściem do Double Knees Gutbuster. Epico nokatuje stojącego na krawędzi ringu Josha Andrewsa, a w ringu zmiana u Shining Stars, którzy wykonują drużynową akcję: Primo Enzuigiri + Leg Sweep od Primo – 1..2..3!!!!
Zwycięzcy via Pinfall: The Shining Stars (Primo & Epico) – 3:50 Daruję sobie ocenę, ponieważ starcie jednostronne. Jedyne co na plus to to że dają zawodników spoza WWE, którzy mają szansę pokazać się większej widowni.

Pasmo powtórkowe,po którym czeka nas Main Event w którym Darren Young podejmie Jindera Mahala

Main Event: Darren Young (w/Bob Backlund) vs Jinder Mahal
Shanti, czyli słowo które Jinder wymawia podczas wejścia oznacza pokój,odpoczynek,ciszę,rozkosz (czego to można się nauczyć oglądając Superstars ;-)]
Bardzo wyrównany początek walki, w trakcie którego panowie przemieszczali się po całym ringu. Na dwa Side Headlock Takedowny od Darrena, Jinder odpowiedział Headscissors, lecz Young od razu się uwalniał. Trzeci Side Headlock Takedown a Mahal sprowadza rywala do narożnika gdzie atakuje go (w tym wymierzył Chopa którym trafił rywalowi w twarz) Darren nagle kontruje wymierzając dwa Chopy, a po kilku unikach także i Shoulder Tackle, po którym także i Neckbreaker, plus Running Seated Senton – 2 Count. Mahal zmierza poza ring, gdzie próbuje zaatakować Backlunda,ale w porę zjawia się D-Young który stopuje oponenta. Zawodnicy ponownie w ringu, gdzie Darren blokuje kopniaka rywala, wykonując następnie Face-first. Chop i Irish-whip ale skontrowany. Darren skontrował szarżę Mahala, któremu chciał zaaplikować Back Suplex na krawędzi ringu, ale Young obrywa Back Elbowem, następnie został wrzucony w stalowy słup który podtrzymuje ring. Mahal idzie po rywala, a my idziemy po reklamy.

Po reklamach Mahal atakuje kontuzjowane ramię które ucierpiało w wyniku pchnięcia w stalowy słup jeszcze przed reklamami. Abdominal Stretch który po chwili cierpienia został skontrowany przez podopiecznego Boba na Hiptoss. Darren bierze rozbieg pod akcję, ale zostaje pchnięty krtanią w liny. Basement Dropkick w plecy – 2 Count. Dwa Irish Whipy w narożnik od Hindusa, którym tym samym kontynuuje to co zaczął przed reklamami. – 2 Count uzyskał po wspomnianym drugim Irish Whipie. Tutaj wystarczy że opiszę że dalsze ataki Hindusa były nieciekawe, dlatego przejdę od razu do momentu w którym Darren uwolnił się z kolejnej już dźwigni wykonując Belly to Back Suplex.
Darren chybił z Corner Splashem, lecz trafił z Clotheslinem, oraz Overhead Belly to Belly Suplexem. Do tego Suplex na najtwardszą część ringu, czyli jego krawędź – 1..2.. Kick out!
(Darren jakoś zapomniał o kontuzjowanej ręce xD)
Young próbuje kolejnej akcji, ale otrzymał Low Kick w kolano, poprawiony Running Superkickiem – 1..2.. Kick out! Shanti powiedziane przez Jindera, a ten próbuje Slama,ale D-Young przeskakuje, następnie wymierza Rolling Elbow – 1..2.. Kick out! Mahal zaskakuje oponenta Jawbreakerem, wtem próbując akcji z rozbiegu, ale zostaje podcięty przez Darrena, który potem wynosi rywala, i skutecznie wymierza Gut Check – 1..2..3!!!!
Zwycięzca via Pinfall: Darren Young (w/Bob Backlund) – 7:35 (Pokazane) Coś czuję że często na Superstars będziemy oglądać walki między tymi zawodnikami. Mam tylko nadzieję że pozostałe walki będą lepsze niż ta, która nie porwała. Ocena to 3/10 

Miłego tygodnia 🙂