WWE Superstars 22/1/2016 – Raport

Columbus, Ohio powitało w tym tygodniu załogę WWE, która zawitała do tego miasta na RAW, oraz nagrania WWE Superstars, na które właśnie zapraszam.
Za stołem komentatorskim zasiada jak zwykle ta sama dwójka komentatorów, czyli Rich Brennan i Byron Saxton.
Dzisiaj zaczynamy odcinek starciem Fandango vs Jack Swagger

 

Walka numer 1: Fandango vs Jack Swagger
Fandango nie był z początku skory do walki, chowając się za linami, ale gdy wreszcie poszedł z zwarcie, to Jack wymierzył Front Slam, na co Fandango odpowiedział łapiąc się lin. Z kolejnej akcji lepiej wyszedł tancerz, wymierzając Shoulderblock, po tym którym przyjął na narożniku pozę Tylera Breeza (pasek Dango się rozwalił, stąd też dlatego takie zagranie)
Po wznowieniu pojedynku lepiej rozpoczął Fandango który miał dla rywala kilka ciosów, ale po wykonaniu Irish Whipu nie było już tak wesoło dla Ex Curtisa, ponieważ Swagger zaaplikował Shoulderblock, po którym akcja przeniosła się do narożnika,w który to Jack kontrolował na krótko przebieg pojedynku, gdyż Fandango skontrował Irish Whip rywala, w ostateczności to Jack wylądował w narożniku, a akcję tą Fandango poprawił jeszcze Dropkickiem, z którego uzyskał 2 Count.
Dango kontroluje teraz pojedynek, ale Jack unika Clothesline’u rywala, co pozwala byłego mistrzowi wagi ciężkiej ruszyć ze swoim atakiem, na który złożył się Clothesline, Running Knee Lift, Corner Clothesline, oraz Short Arm Clothesline, po którym czas na Swagger Bomb, ale nieudanym, gdyż Fandango wystawił nogę, a wobec takiego obrotu spraw tancerz dorzucił Slingshot Leg Drop – 1..2.. Kick Out!
Fandango będąc zdesperowanym dorzucił kilka ciosów, po których zaczął się popisywać swoimi ruchami, po których zapiął Rear Chin Lock. Jack próbując się wydostać wpadł na kilka ciosów, ale ostatni cios Fandango świetne zamarkował, co pozwoliło mu wymierzyć DDT – 1..2.. Kick Out!
Fandango już na 3 linie, ale jak szybko na nią wszedł, tak szybko musiał z niej zeskoczyć, ponieważ Jak zauważył co się dzieje, co pozwoliło Jackowi podrzucić rywala, a z tego przejść do Patriot Locku którym zmusił rywala do poddania!
Zwycięzca via Submission – Jack Swagger – 5:10 Powiem że nawet ciekawie było, ale bez szału. Co mnie zdziwiło to to jak rozpisali Fandango, a rozpisali go jako Heela, który ucieka przed walką. Czyżby kolejny turn nie wiadomo skąd? Walkę polecam, a ocena to 3.5/10

Już dzisiaj na WWE Superstars walka dwóch byłych mistrzów – Były Mistrz Wagi Ciężkiej Dolph Ziggler podejmie Byłego WWE Championa The Miza

Powtórka Highlight Reel,  oraz walki Kalisto & Dean Ambrose vs Alberto Del Rio & Sheamus

Ruszamy z walką numer 2!

Walka numer 2: Dolph Ziggler vs The Miz
Zanim walka się zaczęła, Miz celebrując to zdjął swoje okulary. Gdy już je zdjął od razu załapał się na Hiptoss, za którym Ziggler wyszedł z 8 Elbow Dropami zakończonymi jednym wielkim. Te 9 Elbow Dropów dało 2 Count, a Dolph chciał ruszyć z akcją w narożniku, ale załapał się na kontrę, która pozwoliła Mizowi wykonać Headlock Takedown, który po chwili walki Dolph zamienił na swój własny Headlock, po którym wymierzył Shoulderblock. Dolph nie dał się wyrzucić z ringu ponad 3 liną, czego nie zauważył Mike, a w ramach tego Ziggler miał w zanadrzu Dropkick, po którym kontynuował atak przy linach, ale wykorzystał to Miz atakując oponenta łokciem, po czym już bez żadnych problemów wyrzucił (A)dolpha z ringu. Widok leżącego i zwijającego się z bólu Dolpha jest ostatnim jaki ujrzeliśmy przed reklamami

Witamy po reklamach, a The Miz wita Dolpha Running Bootem – 1 Count.
Mizanin po kilku ciosach łokciem zapina Reverse Chin Lock, z którego Dolph po chwili walki się wydostał, ale jego próba Clothesline’u została zatrzymana przez Miza, który pokusił się o Reality Check, ale wykonał tylko Backbreaker, ponieważ Neckbreaker został skontrowany przez Ziggy’ego na Backslide – 1..2 Kick out! Dolph natychmiast chciał dodać Dropkick, ale Miz zdołał się odsunąć, oraz wymierzyć DDT – 1..2 Kick out! Mizanin zaciąga rywala na liny przy których go gnębi, a to kończy Running Bootem, ale tym razem tylko 1 Count, więc pora dalsze gnębienie rywala. Gdy wydawało się że Ziggy zdoła się wydostać wpadł on na Kitchen Sink (a po polsku jest to cios z kolana w brzuch) oraz Running Boot – 1..2.. 2.5 Kick Out!
Miz zapina Reverse Chin Lock, kontrolując tym samym przebieg tego pojedynku.
Dolph niesiony dopingiem fanów zdołał się wydostać za pomocą Jawbreakera, po którym uniknął Corner Splasha od Miza, co pozwoliło Dolphowi wykonać swój atak na który złożyły się dwa Running Clothesline’y, Corner Splash + Neckbreaker! Miz uciekł na krawędź ringu przed Elbow Dropem, a także naciągnął rywala na liny. Gdy Miz wrócił na ring uchronił się przed Superkickiem przytrzymując nogę rywala,ale Mike zasygnalizował próbę Cesaro Swing, ale Ziggler nie dopuścił do tego, ratując się odepchnięciem rywala który wylądował w rogu ringu. Dolphowi nie udała się próba Jumping DDT, ale i Miz nie zdołał wykonać Skull Crushing Finale. Panowie dość boleśnie dla oczu nie zgrali się przy próbie Fameassera,zamiast którego Ziggler wykonał Roll Up – 1..2..Kick Out
Druga próba Fameassera, ale Mike chwycił rywala w pozycji do wykonania Powerbombu, ale Ziggy skontrował to na Sunset Flip, ale nim sędzia zdołał odliczać, to Miz skontrował, od razu przechodząc do Figure Four Leglock, ale Ziggler wyszedł z tego zamieniając to na Roll Up – 1..2.. Kick Out!
Dolph postraszył oponenta Superkickiem, przed którym Miz przytrzymał się lin, co dało efekt również przy próbie Zig Zag, którą Mike także skontrował. Kolejna próba Running Boot od Mizanina nie udana, za to Dolph kontruje to na Roll Up – 1..2.. Kick out!
DZ od razu próbuje Corner Splash, ale trafia w pusty narożnik, co Miz wykorzystuje wykonując Awesome Clothesline. Były Mistrz WWE już na narożniku, gotując się na wykonanie Double Axe Handle, ale DZ przechwycił będącego w powietrzu rywala Superkickiem – 1..2..3!!!
Zwycięzca via Pinfall: Dolph Ziggler – 8:00 (Pokazane) Ten pojedynek zdecydowanie wyróżnił się tle tych z odcinków nawet kilka tygodni wstecz. Czemu? Ponieważ ten pojedynek był przeprowadzony w tempie szybkim, był ciekawy, nie zabrakło licznych kontr, i nie był on jednostronny. Oczywiście znowu zdarzył się botch, który znowu zapiekł w oczy, ale poza tym jest to bardzo dobra walka jak na standardy Superstars, a także polecam obejrzeć tę walkę. Ocena to zasłużone: 7/10

Swoje zwycięstwo DZ świętował wraz z fanami, a tymczasem WWE Trivia!!!!

Ile gwiazd WWE wygrało Royal Rumble Match w kolejnych latach?
A. 1
B. 2
C. 3
D. 0

UWAGA SPOILER!!!!!!!!!!!!!


PRAWIDŁOWA ODPOWIEDŹ TO C: 3

Miłego tygodnia 🙂