4 rocznica rozpadu The Shield, Były WWE World Cruiserweight Champion na gali AWE, Alicia Fox pojawi się na najbliższym RAW

» Na oficjalnym profilu WWE na Instagramie został zamieszczony materiał upamiętniający czwartą rocznicę rozpadu The Shield, co miało miejsce w 2014 roku po Payback, gdzie grupa pokonała Evolution. Dzień później na RAW, WWE COO Triple H poinformował, że ma plan B, po tych słowach Seth Rollins zaatakował krzesłem Romana Reignsa oraz Deana Ambrose’a.

Four years ago today… ???

Post udostępniony przez WWE (@wwe)

» Były WWE World Cruiserweight Champion, Juventud Guerrera pojawi się na evencie AWE ASCENSION, 30 czerwca w Kuala Lumpur. W poniższym materiale wideo wrestler potwierdził swoją obecność w nadchodzącym pokazie, co z pewnością przyciągnie wielu fanów wrestlingu z Malezji.

Zdjęcie użytkownika AWE Asia Wrestling Entertainment.

» Portal PWInisder.com twierdzi, że była mistrzyni Divas WWE, Alicia Fox powróci do telewizji podczas przyszłotygodniowego odcinka WWE Monday Night RAW. To niekoniecznie oznacza, że będzie ona współrywalizować z kimś z czerwonego rosteru. Warto zaznaczyć, że Alicia Fox od stycznia jest nieobecna w świecie WWE, ponieważ tuż przed historycznym Women’s Royal Rumble Matchu nabawiła się urazu kości ogonowej, przez co czekała ją długa rehabilitacja.